| StJimmy a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=NyIExOGgChQ
Mai vreau videouri cu specimene din astea va rog :))

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu di tăte vrei.

| GroparuVesel a răspuns:

Voi sapa o groapa.Cauta in ea.Magie! Ai cazut in groapa.Te ingrop.

| StJimmy explică (pentru GroparuVesel):

IEEEEEI Groparule! De cand te caut!

| GroparuVesel a răspuns (pentru StJimmy):

Am cam avut probleme de sanatate si inca mai am. Dupa o saptamana voi fi bine.Pana atunci o sa intru rar, dar zilnic.

| StJimmy explică (pentru GroparuVesel):

Asta da veste buna!

| Ashadow a răspuns:

Enervant,plictisitor si nici macar n-am vazut pana la jumatate

| Crucified a răspuns:

Hmm, "colecta mea de oje". laughing Pe yt gasesti cate vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta : Colectia Mea De Bijuterii si vezi ca e un channel numit colectiameadeoje da pe ala si savureaza rasu ' si da si la parodii! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda? ^_^