| KoBrAVaSaluta a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=P3mWixEKBpc&feature=playe r_embedded#! Justin bieber de moldova(si tuns) :))) ROFL!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Esti a 14-a persoana care posteaza linkul asta ...

| auroraa a răspuns:

Da, si pe muligambia a ajuns, si e vai de capul lui, si eu fac videoclipuri, si eu am ajuns pe muligambia, http://www.muligambia.com/2011/09/08/moldovenii-invadeaza-youtube-ul acest videoclip cu justin de moldova a fost si pe 9gag insa se zicea ca-i de Romania, eu il gasesc, amuzant si penibil)

| Cereala a răspuns:

Sincer. mi-e mila de el

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Tot timpul cand il vad incep sa rad! laughing
Nu ma mai satur!

| Iisusa a răspuns:

Mie imi aminteste de Donald Duck straight face

| ShadowGuitar a răspuns:

laughing(robotel)

Întrebări recente