| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=rPtqVorny1E Am ramas fara cuvinte! Cum poti invita intr-un studio, aceste specimene?

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Trebuie sa ai o rabdare de fier sa vezi si sa suporti asa ceva, iar am pierdut 4'48" din viata degeaba. Multa "lume necajita" in acesta tara...

lolita
| lolita a răspuns:

Criticule vezi ca video asta eu l-am descoperit. ai ramas cu traume de cand l-ai vazut? rolling on the floor. si eu ma intrebam cum au putut invita asa ceva in acelasi platou cu alti manelisticare ce putin canta cat de cat, dar asti sunt penali, stii cum se zice : manelele sunt rusinea muzicii romanesti, valorosu si roxy sunt rusinea manelelor. rolling on the floor.

auran
| auran a răspuns:

Ce pot sa mai zic? Asta-i un alt mod de promovare a Romaniei? Groaaaaznic

| Dara a răspuns:

raised eyebrows Pff, am intepenit pe scaun...silly E cea mai tare manelista si patroana de televiziune (pe) care am vazut-o la viata mea, sa traiasca ea si cu bunica ei care ziua ei a fost...silly nu cre' ca stiu sa mai vorbeste... in schimb, stii ce ca lumea cant? day dreaming

| ioanaa a răspuns:

Azi toata ziua am vizionat aceste filmulete. si chiar nu mai am cuvinte despre aceste specimene de oameni. care sper sa fie pe cale de disparitie, ca altfel ne ducem la vale de toot.

| greg a răspuns:

Asta stim noi romanii: Circ si stupiditate, la momentul asta.

| Onutzu a răspuns:

rolling on the floor De unde naiba au aparut si aia doi? E cumva epidemie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am ajuns, sa promovam asa ceva in televiziuni, inseamna ca, o sa murim inainte de termenlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marian Valorosurolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorparca e de la casa de copiii, saracu cum balangane din caprolling on the floorrolling on the floore incredibilrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, cred ca e mai grava ca gripa porcinarolling on the floorrolling on the floor

| endofstory a răspuns:

Marean si roxy laughing bineee asa! de mare angajament

| endofstory a răspuns:

Mi-a placut de Morar cand a inceput valorosu facea semne disperat Stop! Stop! Tai-o! Pune-i cruce! Rupe-i gura! laughing

| endofstory a răspuns:

Eu zic ca e pandemie laughing de gradul 6
Astia au impins limitele departe. Greu sa-i depaseasca cineva. Dar nu imposibil

| endofstory a răspuns:

S-a oripilat pana si manelistu ala din emisiune laughing

| dorin_9571 a răspuns:

Ea nu canta live:))))=)))),, asc asta e in discoteka aici:)))=))))) http://www.youtube.com/watch?v=0rx9RItXYXI&feature=related :)))