| MâţulMov a răspuns:

In primul video vad doi retardati gay...Iar in cel de-al doi-lea video vad un fotbalist mai tare ca Messi happy

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Astia au mancat ceva stricat? straight face

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Primu ma sperie rau -_- si al doilea e ciudat hai ma sa fim seriosi dc nu si-a tras pantaloni?

| carminaburana43 explică (pentru NuStiuCeNumeSaImiPun):

Cine a zis sa raspunda copii de 11 ani? Bancul era pentru utilizatori de peste 30 de ani-pacat ca unele intrebari nu pot fi categorisite pe virsta-bineinteles ca fiecare in fuctie de virsta traduce altfel ceea ce vede.Esentialul era distractia-dar ce pentru peste 30 e distracitv sub 20 sau 25 nu este...

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns (pentru carminaburana43):

Nici nu stiam ce e acolo macar da? Doamne ce sa zic. De acum nu pot sa ma mai uit pe nicaeri straight face

| carminaburana43 explică (pentru NuStiuCeNumeSaImiPun):

Nu am zis ca tu esti de vina-pe undeva TPU ar trebui sa scrie intrebari peste si sub 18 ani...

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns (pentru carminaburana43):

Ok.ok.

| daηă a răspuns:

Wtf is this?!

| gemeni6226 a răspuns:

Foarte distractiv am ras foarte binehappy