| @@ a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=rUXwRz4QmA4
deci idee mi s-a parut geniala:))
astept si raspunsurile voastre

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Nu pot sa ascult o manea mai mult de 10 secunde, mi se face rau

| @@ explică:

Fuck am gresit nu asta era :)) de fapt era astahttp://www.youtube.com/watch?v=SeGapM18OLQ

| Puiutz a răspuns:

O frate!rolling on the floor
Cat de tare elaughing
Genial, ce sa mai zic rolling on the floor

| m4them4tic a răspuns:

Bine ca am ucis link-ul inainte sa porneasca melodia.Multumesc dead.and.gone.
Cat despre al 2-lea link... da, asa mai merge.Si eu ma c. c pe manele dar imi e rusine sa va arat cand o faclaughing

| m4them4tic a răspuns:

Bine ca am ucis link-ul inainte sa porneasca melodia.Multumesc dead.and.gone.
Cat despre al 2-lea link...da,asa mai merge.Si eu ma c.c pe manele dar imi e rusine sa va arat cand o faclaughing

| Bacemi a răspuns:

Nu e pe placul meu. Sunt si manele care imi plac dar asta e foarte departe de ce ascult eu.

Întrebări recente