| Leea1234 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=uTegZ0Vx3mc
daca a-ti fi fost in locul "protagonistului", ati fi avut aceeasi reactie?

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

El a fost cat de cat finut, dar eu nu stiu daca o injuram. Probabil faceam misto de ea, inca de cand imi dadeam seama ca nu se pricepe la chestia asta.

8 răspunsuri:
| Chuck a răspuns:

Protagonistul fiind Adi Despot?

Pai cred ca a procedat corect. Nu am nimic de comentat. Felicitari lui happy.

| Leea1234 explică:

Da! nu am vrut sa-i spun numele, ca sa fie mai captivant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu astalaughing))
Sincer... nu as fi avut atata rabdare. O bagam de unde a iesit laughing

| Vir2k a răspuns:

Cred ca totusi trebuia sa se abtina. sa-i spuna pe alte cai cat de imbecila e. El este un om public si nu trebuia sa faca asa ceva ( doar parerea mea happy ).

| BUBULINA a răspuns:

Aaa
l-am mai vazut
cred ca nu are cei 7 ani de acasa
probabil ca el s-a nascut invatat
nu a fost frumos din partea lui sa spuna asa, putea sa se exprime in alt mod
ete na a gresit si ea, poate el se crede perfect

| giovana a răspuns:

Cred ca mai urat si mai repede decat el!

Întrebări recente