| TwixulDrept a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=zUh-jURabx8 =]
Am citit din foarte multe carti da nu imi mai aduc aminte din care este.
Ce ziceti de prima "domnisoara " blonda (si la propriu si la figurat) a citit Mihai Creanga >:

5 răspunsuri:
| Wladutz a răspuns:

Cred ca fumeile alea sunt profe de romana altfel nu-mi pot explica cum stiu asa de multe carti de la autorii Mihai Creanga si Ion eminescu thinking

Fascinant o.O

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Prima carte pe care am citit-o a fost... aa, stai.Eu nu am citit nici o carte :-? cand ajungeam la ultimele 5 pagini ma lasam pentru ca nu ma interesa finalul.

Fara nici o legatura cu intrebarea http://www.youtube.com/watch?v=Z34ntdR6nCg&feature=fvwrel
asta l-ai vazut?

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Prahovenii mei x_x
Ma muut din judet x_x

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Mihai Creanga O_o
A citit foarte multe carti de Mihai Creanga.
Era compozitor cool

| CraziNess a răspuns:

LOL rolling on the floor au fost foarte foarte multee laughing

Întrebări recente