| MeGustaaa a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=zUh-jURabx8 foarte foarte multe mi-a placut

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și mie la fel!
Pa, pa.

| MikiPiki a răspuns:

A scris poezi, multe, foarte multe au fost mi-au placut

| lunarwolf a răspuns:

Acum pot afirma tare si raspicat :
'Romanii-s de c***t!'

| andrei62 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult mihai creanga laughing

| JustMelavJustMe a răspuns:

Foarte foarte multa dar nimic...ce facea nica p**a mea ce facea. D-nul Mihai Creanga era tare. Caragiale mi-a placut ca facea filmne am vazut acum 2 zilelaughing>Foarte foarte multe...nu-mi amintesc. foarte foarte multe!

| Viviannnnnna a răspuns:

rolling on the floor misto fain

| chri a răspuns:

Mia placut!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor si eu am citit multe carti de mihai creanga

Întrebări recente