| cosminpanait6 a răspuns:

0 secunde e misto frate. ar merita 10000 nota. e super tare!

| Nanami利 a răspuns:

Am apasat pana acolo unde zicea: de fiecare data cand apesi ai sa cazi si mai mult in iad.Si atunci m-am speriat.hee hee

| Nanami利 a răspuns:

Si totusi am mai jucat...pana s-a terminatsad.

| єχcєєℓ a răspuns:

Huh m-am cam speriat la sfârșit când a început să râdâ malefic.

| suităr a răspuns:

Se termina vreodata jocul asta?

| suităr a răspuns:

2:0,3 secunde.

| PedoBarbie a răspuns:

Nicio secundă.

| Naяutσ a răspuns:

Nu! crying Ce am facut? Sunt asa de rau smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am rezistat...Am apasat din prima, pana s-a umplut ecranul de cercuri rosii.

| Bia001 a răspuns:

Ma bate curiozitatea ce este dar mi-e lene sa apas pe link

| Trrranquila a răspuns:

Faină faza laughing M-am cam speriat la urmă, aveam căștile în urechi la maxim.

Întrebări recente