| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=srGQbt2Eas4
si eu care credeam ca sunt rai, astia sunt mai nebuni ca mine...

15 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

De ce ai poza asta la profil?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

De fana lui Ruki ce sunt.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaahaahahahahahha, tu esti fana Ruki si ai poza asta si eu sunt fan Ryuk si am poza cu el! rolling on the floor

| TiberiuFasole a răspuns:

Esti o doamna cu mustata( serios, aia e ofata din anime sau e o mustata). Oricum, clar nu sunt la fel de nebuni ca tine. ( sincer nu pot sa cred unde am ajuns doar pentru o funda.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Nu pot sa cred. Omule, sunt baieti toti. Ce doamna visezi.

| SabinaQueen a răspuns:

Nimeni nu e la fel de nebun ca tine...

| anonim_4396 explică (pentru SabinaQueen):

Vai, ce dlaguuut...

| ksuper31 a răspuns:

Sa mor daca inteleg ceva din videoclip...

| anonim_4396 explică (pentru ksuper31):

Ai nevoie de o lobotomie ca sa poti intelege astfel de lucruri.

Redusii, cand nu se pot integra in grupuri, incep sa considere ca nimeni nu ii intelege. Asa ca incep sa-i atraga si pe ei lucrurile pe care nu le pot intelege, doar prin prisma faptului ca au acest lucru in comun. Si se ajunge in situatia in care un gerup de oligofreni ajung sa admire alti oligofreni, dar fara sa iti poata explica ce anume admira la acestia. Astfel, 5 papagali ciufuliti si penibili ajung sa fie staruri pentru fetitele care se hasureaza pe brate si baieteii care se viseaza in fiecare seara samurai Jack, dar ziua se tem si de propria umbra.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa cred ca insulti trupa THE GAZETTE. Ei sunt renumiti si iubiti, prin muzica si stilul lor. Poate ca tine nu-ti place, dar multora da, asa ca zboara de la categoria asta, si nu mai comenta.

| anonim_4396 explică (pentru ksuper31):

Pai, mori. Ce nu intelegi? Sunt baietii unei trupe care fac pe nebunii... ce e asa de greu de inteles.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Guta, la randul sau, este renumit si iubit prin muzica lui dar asta nu inseamna ca el sau cei care ii iubesc muzica ar avea o relevanta pentru viata inteligenta. Argumentul tau este, prin urmare, invalid. Dar faptul ca ai ales o astfel de argumentare, si anume ca niste oligofreni ar fi celebri, incercand sa-mi demonstrezi ca m-am inselat (?) nu face decat sa-mi sustina punctul meu de vedere cu privire la fanii unor astfel de trupe. Umanitatea ridica rahati pe cele mai inalte culmi dintotdeauna. Doar pentru ca asta se intampla nu inseamna ca oamenii inteligenti se insala cand atrag atentia asupra unor astfel de lucruri, ci doar ca umanitatea este formata in mare parte din oligofreni.

Iar eu stau pe orice categorie vreau si comentez unde vreau, nu confunda o pagina de internet cu mosia ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai Aristotel, e treaba mea daca imi place rock-ul.
Asa e, sunt nebuna! Si mai sunt oameni ca mine, si cine esti tu sa ne insulti gusturile.

| ksuper31 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? De ce fac pe nebunii? It don't even make a sense... God help japanease ppl pls;[...

| ksuper31 a răspuns (pentru anonim_4396):

+

Întrebări recente