| Stitch92 a întrebat:

Idei de farse de facut pe strada?
Sarut mana!

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Du-te la brutărie sau farmacie și întreabă dacă nu au cuie.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mergi cot la cot cu un trecator si simulezi un atac de apoplexie, cand se apleaca sa te salveze te prefaci ca ai murit si dupa sari ca pestele din pozitie orizontalasurprise.sunt sanse mari sa treaca pe langa tine trecatorul

| Vl4dimir a răspuns:

Mergi la farmacie si intreaba daca nu au suc de morcovi;
Prefa-te ca esti beat;
Spune-i doua vorbe unui om(gen CF, man?; Te bagi? Da-te jos din corcodus ca mori mai repede decat trebuie! etc.);
Prefa-te ca esti turist si cere indicatii oamenilor, apoi prefa-te ca nu ai inteles ce au spus. Fa pe prostu' happy

| Alex1510 a răspuns:

Cand vezi un barbat intrebal daca vrea sa cumpere bikini de la bikinipedia, cand vezi o femeie incearcai sai vinzi gel de ras de la raspedia, dar preturile pe care le oferi sa fip +1000 de lei!laughing))

| SuntSpeşăl a răspuns:

Bate palme cu toţi trecătorii, salută-i pe toţi, lipeşte cu superglue o monedă pe stradă sau în general într-un loc pe unde trec mulţi oameni.

| mad13 a răspuns:

Ața invizibilă.
Îi dai o palmă dupa ceafă și fugi
Te duci la o persoană și te prefaci că o cunoști
Te duci la o persoană si te prefaci că-i iei un interviu despre... vacile mutante filmand cu telefonul.
Etc. happy

Întrebări recente