| DouăPuncte a întrebat:

Ieri a fost ieri.Azi e azi. Dar maine ce va fi oare?

15 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Sfarsitul lumii.
Miercuri.
Future!(in engleza)
7 septembrie
o noua zi
Daca vrei mai multe detalii contacteaz-o pe mama doomida-ghicitoare universala de senzatie magistrala care baga zeii-n boala

| Ţepeşu a răspuns:

Maine e zi de plimbat vaca la benzinarie.

| EvangelineDS a răspuns:

Maine va fi poimaine OMFG!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Maine va fi mata in cuptor la mine cu condimente `laughing))

| lipitoOarea a răspuns:

Maine va fi miercuri.

| Ronnix a răspuns:

Maine va fi cald...

| totElodia a răspuns:

Maine va fi atat maine, cat si azi... insa peste doua zile va fi si ieri.

| DudăIamPanda a răspuns:

Mainebig grin

| Abandoned a răspuns:

Maine, stiu sigur, ca stapanul Catalin nu-mi va mai servi mancarea favorita. Deci va fi o zi nasoala. Dar o s-o fac eu mai placuta urmarind 101 Dalmatieni.

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Mine va fi deja azi si cand o sa-ti dai seama va fi deja ieri sad
Pacat nu?sad

| xDivineAngel a răspuns:

Maine va fi vai de capu taulaughing

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Nu o sa-ti vina sa crezi. Va fi maine!

| doctginecolog a răspuns:

Ziua de maine va avea 24h, mai mult ca toaterolling on the floor rolling on the flooro sa primesti un castravete cadourolling on the floor

| FataCuDouaFete a răspuns:

Ieri a fost ieri.Azi e azi.Maine normal, va fi maine!

| LetyPayne a răspuns:

Vai.Maine va fi maine.Nu pot sa cred.laughing