| chiftelutacrocanta a întrebat:

Imagineaza-ti ca ai 2 lei in buzunar, si dintr-o data scoti acei doi lei si te uiti la ei nebun, dintr-o data incepi sa dansezi in mijlocu strazii si sa strigi ca ai 2 lei si esti fericit, dintr-o data insa o ploaie se lasa cu vant si iti duce banii catre necunoscut, iar dupa 2 minute totul devine insorit si o baba te intreaba:Auzi maica, ce personaj se afla pe bancnota de 1 leu? Tu ce i-ai raspunde?

4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

happy I-aş spune : Nicolae Iorga, mamaie!, şi apoi aş merge acasă.

| PedoBarbie a răspuns:

Și apoi era dimineață.

| LePotato a răspuns:

Si apoi ma trezesc
Ce vis :v

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex Velea mamaie. Il cunosti?

Întrebări recente