| doreal a întrebat:

Imi da speranta ca voi trece de evaluare. :3
http://www.realitatea.net/......28718.html

Care mai da evaluarea anul asta?

20 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

De ce aveam impresia că ai în jur de 20j de ani?

| doreal explică (pentru LoveSleep):

Chiar nu stiu de ce laughing.

| zurick a răspuns:

Eu am dat-o.^^

Când m-am uitat peste perle prima dată am sperat să nu fie și una de a mea pe acolo laughing

| doreal explică (pentru zurick):

Si a fost usoara?

| zurick a răspuns (pentru doreal):

Da,dar tot am greșit aiurea.
Dar nu-ți fă griji, te vei descurca. big grin

Și la ce profil vrei?
*curiozitate*

| doreal explică (pentru zurick):

As vrea sa merg pe stiinte sociale, dar nu ma prea lasa parintii. Spun ca de acolo nu pot sa am un post bun de munca si ca multi care au fost pe sociale acum nu mai au de lucru -_-. Ei vor sa merg pe real. As putea sa merg acolo, dar sincer nu imi place. Tu pe ce profil mergi? happy

| zurick a răspuns (pentru doreal):

N-are sens să te chinui patru ani la un profil.Tu iei decizia asta, nu altcineva.
Poate în final o să înțeleagă.
Am intrat la mate-info.
Sper să supraviețuiesc laughing

| doreal explică (pentru zurick):

Succes happy.

| RainmakerX a răspuns:

Eh,perle o sa gasesti mereu.Am citit tot ce era pe acolo...sincer,unele m-au facut sa ma simt ciudat. Ce au ajuns generatiile (nu ca a mea ar fi diferita...)

Bafta atunci! Pe mine nu ma asteapta vreun examen in viitorul apropiat happy Doar scoala...pff.

| doreal explică (pentru RainmakerX):

Eu doar am ras. Se vede ca nu au citit prea mult, de aceea au probleme in exprimare. Fain de tine daca nu ai vreun examen de dat. Eu nu m-am putut bucura deloc de vacanta cu gandul la evaluare. -_-

| RainmakerX a răspuns (pentru doreal):

O sa treaca. Priveste partea buna. La anul o sa ai o vacanta fara teme big grin

| doreal explică (pentru RainmakerX):

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce as da timpul inapoi sa ma intorc acum 3 ani, la zilele cand am dat evaluarea...
Pur si simplu nu-mi vine sa cred ca a fost asa usor, iar prostul de mine a facut atatea greseli numai din graba. sad

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Si eu sunt asa. Ma grabesc si nu sunt atenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodka mă iubește.