| annammaryya a întrebat:

Imi dati plz un cont de member pe club penguin? Am avut si eu dar a primit banned pe viata
Apropo dau si stiti voi ce chestia portocalie cu ceva pe ea

6 răspunsuri:
| SecretWish a răspuns:

Se cheama funda tongue

| draguta11 a răspuns:

Hey si pe mine ma c heama Ana-Maria vrei sa fim prietene? dar te rog daca aveti acum voi care cititi acum mesajul meu si care aveti membri sa mi dati ca nu stau mult pe ei si nu schimb nuimic va promit! Va eog imi dati?

| draguta11 a răspuns:

Tva rog daca aveti acum voi care cititi acum mesajul meu si care aveti membri sa mi dati ca nu stau mult pe ei si nu schimb nuimic va promit! Va rog imi dati?

| draguta11 a răspuns:

Da bine inteles karis9 parola karis9 si da-mi si mie unul acum.

| Lucas-gabriel_Tutuianu_1986 a răspuns:

Schimba-i parola si va merge

| qDr0g a răspuns:

Am eu

Întrebări recente