| CastraveteMurat a întrebat:

Îmi miroase pielea a murături. De ce?

19 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Esti un castravete, asta iti spune ceva?straight face

| W3nS a răspuns:

Daca nu te speli laughing

| Brâncuşi a răspuns:

Pai in aceasta zi minunata ai mancat muraturi cu fasole...Si punand mana pe muraturi ti-a ramas imbibat mirosul acelahappy Si de aceea mirosibig grin

| umbrax a răspuns:

Tocmai s-a dat la tine o muratura si de aia

| iKeel a răspuns:

Ai făcut o baie cu muraturi. Mişto experienţă, hai să încerc şi eu.

| AndruţHere a răspuns:

Ai intrat la saramura.

| Aneurysm a răspuns:

Ai muratrita. Boala incurabila. O sa-mi fie dor de tine, buddy *plange*

| ASimpleUser a răspuns:

Pentru ca esti castravete murat laughing... uite aici ceva ce s-ar putea sa-ti placa...sa dai pe la minutu 1:46

| ASimpleUser a răspuns:

Pentru ca esti un castravete... uite aici cineva potrivit pentru tine http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzis03-ep03-hobby/... sa dai pe la minutu 1:46 acolo este un castravete dragut pentru tine

| YahooMail a răspuns:

Off: laughing Ce seamana avatarul si nick name-ul cu intrebarealaughing
In legatura cu intrebarea: Pai se poate ca pisica ta sa fi mancat muraturi, sa nu ii placa si sa vomite la tine in camera. Si acel miros s-a lipit de tinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la avatar

| BlackVeil a răspuns:

Pentru ca meriti.

| AikkoxD a răspuns:

Eu ţi-am spus că în somn te ungi cu zeamă de castraveţi, dar tu nu, Batman, Batman.

| monstrulet a răspuns:

Ai stat prea mult in borcanul de muraturi!

| ayosmdk a răspuns:

Cheama politia muraturilor

| Musique a răspuns:

Pentru că ești o murătură.

| oliviaaa a răspuns:

ti-ai uns tot corpul cu muraturi in noaptea trecuta

| Xulescuu a răspuns:

1 KG de sare si nu uita hreanul.

| Dolofănica a răspuns:

Bă, uni nu știu că vorbeșto la figurat.