| ww2Totenkopf a întrebat:

Imi poate face cineva rezumatul la anime-ul ``Black Rock``?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Păi nu prea am înţeles ce se întâmpla pe acolo, ştiu că erau două fete care s-au întâlnit şi... um... chiar nu ştiu bine. Mai era un fel de lume în care erau mai multe fete care se luptau între ele cu diferite puteri şi asta afecta ceea ce se întâmpla în lumea reală între aceleaşi fete.
Dar ştiu că openingul este cântat de Miku, iar Black Rock Shooter este o versiune de-a lui Miku. Nu e foarte interesant, dar merită, zic eu. A fost drăguţ.

21 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Daca te referi la Black rock shooter sa stii ca e naspa.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Adică Black Rock Shooter?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Păi nu prea am înţeles ce se întâmpla pe acolo, ştiu că erau două fete care s-au întâlnit şi... um... chiar nu ştiu bine. Mai era un fel de lume în care erau mai multe fete care se luptau între ele cu diferite puteri şi asta afecta ceea ce se întâmpla în lumea reală între aceleaşi fete.
Dar ştiu că openingul este cântat de Miku, iar Black Rock Shooter este o versiune de-a lui Miku. Nu e foarte interesant, dar merită, zic eu. A fost drăguţ.

| Speed99 a răspuns:

Ai gresit categoria.

| ww2Totenkopf explică (pentru Speed99):

Multumesc,nu am observat.

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

*face palm*
Ai noroc ca te cunosc...

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Te-ai obisnuit sa pui intrebarile pe T/A, huh? laughing

| ww2Totenkopf explică (pentru Speed99):

Ai auzit de sarcasm?

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Apai daca traiesc intr-o cutie plouata din JocuriPC/Online...

| ww2Totenkopf explică (pentru Speed99):

Joci ceva jocuri de strategie?

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Am jucat pe la vreo 11-12 ani Crusader (1). Ala imi place cel mai mult. E cea mai calumea strategie. A da, si am mai jucat inca o strategie, nu mai stiu cum o cheama, off, ma rog, puteai sa evoluezi oamenii, sa te lupti cu alte persoane online, dar fuq, am uitat cum se numeste, dar oricum foarte misto si strategia aia, daca imi amintesc iti spun.

| ww2Totenkopf explică (pentru Speed99):

Eu joc Supremacy 1914.Ma crezi daca iti spun ca am cucerit toata Europa cu Romania?

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Misto.

| ww2Totenkopf explică (pentru Speed99):

Iti faci si tu cont pe supremacy 1914?

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Nu, ca nu ma mai pasioneaza strategiile.

| ww2Totenkopf explică (pentru Speed99):

Ce pacat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost odata o piatra neagra...si inca este, sfarsit.

| αɴι28 a răspuns:

Si eu as vrea sa joc Eternal Saga, dar uite ca nu se poate.

| Crâstoşelul a răspuns:

Băiatu', vezi că ai greşit categoria.

| Sophieeeeeee a răspuns:

Pentru ce iti trebuie? Face parte din tema de vacanta?batting eyelashes

Întrebări recente