| AlcoholicSmile a întrebat:

Imi puteti da linkul la un program pentru messenger care sa ma anunte cand intra sau iese cineva, va rogbatting eyelashes? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Andrew1998 a răspuns:

Pai hai sa te invat un trick.intrii la : Messenger > Preferences > Alerts&Sounds si vezi ca ai acolo A messenger goes online, A messenger goes offline, si mai jos ai acolo Play, Browse... dai Browse si iti aleg ce sunet vrei tu, P. S: Vezi sa fie. wav, daca nu stii sa faci un. wav da-mi un mesaj

1 răspuns:
| Marius_4840 a răspuns:

Uite: http://eu-simplu.blogspot.com/......unete.html
Si dai click pe "Download Yahoo Messenger 9 Beta Sounds

"