| IngelasulFlumuselSeUitaLaTine a întrebat:

Imi puteti spune si mie care sunt indiciile ca ar veni sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| bombănucleară a răspuns:

Daca vezi un ingeras frumusel care se uita la tine in timp ce zboara si mananca shaorma e clar ca peste doua ore vine sfarsitul lumii.

6 răspunsuri:
| MetalRocker a răspuns:

Ca IngelasulFlumuselSeUitaLaMine! sad

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nea Marin,vecinul de alaturi s-a-mpacat intr-un final cu Mitica,dusmanul lui de moarte si l-a crezut pe cuvant cand a jurat ca nu-i mai violeaza scroafa frenetic in anus, ci doar in vagin.
Soacra-mea a inceput sa traga apa la wc si culmea, sa aeriseasca baia
Eu nu-mi mai uit tampoanele folosite pe unde apuc(ci doar in baiebig grin )
Boc si Basescu si-au dat demisia si toti somerii au fost reangajati la locurile de munca in functii inalte si remuneratii triple...

| giuly a răspuns:

Am mîncat burrito la prânz.

| CinevaOricineAntiJustinBieber a răspuns:

Nu stiu, eu nu cred, poate ca ploia la mine ploua cu galeata dar nu e un semn prea mare, daca venea erau cutremure, furtuni nu ploaie laughing

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cand vezi ca nu ridic capacul la WC inseamna ca sfarsitul lumii e aproape

| EvangelineDS a răspuns:

Nu existaa!laughing