| ingeras14 a întrebat:

Imi spune`ti ceva bancuri?big grin...Care ii cel mai amuzant ii dau funditawinking dar fara blonde va roglaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula la scoala, are de invatat o poezie pe de rost. A doua zi, toti colegii lui spun poezia, numai pe Bula nu il pune invatatoarea. A treia zi, aceeasi poveste...
A patra zi, isi ia Bula inima in dinti si cere invatatoarei sa il lase sa spuna si el poezia. Invatatoarea n-are-ncotro si il lasa...
Se ridica Bula in picioare si incepe (el habar n-avea de poezie):
"Bat crengile in geam...(afara era un copac si batea vantul)
Bat crengile in geam...
Bat crengile in geam..."
Invatatoarea, exasperata: Bine Bula, am inteles, bat crengile in geam...continua.
Bula: "Bag p_ _a, tai copacu'"

Bula, cand era mai mic, este intrebat de unchiul sau daca a tras vreodata cu ochiul in camera parintilor sai.
- Sigur ca am tras...
- Si ce ai vazut?
- Pai ce sa vad... tata statea in picioare iar mama statea in genunchi si ii manca puta...
- Da? Si ce ai mai vazut mai departe?
- Nimic.
- Cum adica nimic?! De ce?
- Pentru ca am fugit.
- Pai de ce ai fugit ma?
- Da' ce? Vroiai sa-mi manance si mie puta?

11 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Maria - servitoarea - i-a cerut doamnei, o marire de salariu. Doamna noastra, cam suparata pe chestia asta, a-ntrebat-o: - Bine Maria, ia spune-mi mie, de ce vrei sa-ti maresc salariul? - Sunt 3 motive pentru care vreau un salariu mai mare. Primul, este ca eu calc camasile mai bine decat dumneavoastra. - Cine ti-a spus chestia asta? - Pai, domnu'! - Aha! Si Maria continua: - Al doilea motiv este ca eu gatesc cu mult mai bine decat dumneavoastra! - Asta nu-i adevarat! Cine ti-a spus prostia asta? - Pai tot domnu'... - Aaahaaa! -... Si al 3-lea motiv este ca eu fac dragoste si mai bine decat dumneavoastra! Doamna, surprinsa si foarte suparata, pe un ton insinuant: - Si asta, tooot domnul ti-a spus-o! Nu-i asaaa? - Nu doamna! Asta mi-a spus-o gradinarul...

| Leea1234 a răspuns:

Erau Ion si Maria in luna de miere la un hotel. Deodata suna telefonul Mariei.Era mama ei.
Mama:marie, ati facut si voi ce fac tinerii?
Maria:Nu
Mamatongueai voi ce faceti acolo?
Maria:Eu ma uit la televizor si Ion citeste ziarul.
Mama:Spunei lui Ion sa bage ce are el mai gros in gaura unde faci tu pipi.Va sun mai incolo!
Maria:Bine.Pa!
Maria si Ion fac in tocmai.Dupa o ora suna din nou mama Mariei:
Mama:Ati facut ce am zis eu?
Mariabig grina.
Mama:Si cum e?
Maria:Ion e de o ora cu piciorul in WC

| Leea1234 a răspuns:

Ion o conduce seara pe Marie acasa. Cand ajung in poarta, Ion ii propune o partida de sex. Si face Marie:

- Ma Ioane, nu se poate din 3 motive!

- Care tu, Marie?

- In primul rand pentru ca-s fata mare si ma pastrez pentru. casatorie, in al doilea rand pentru. ca poate trece cineva si ne vede si in al treilea rand pentru. ca de cate ori o fac in poarta, imi intra clanta in c** si ma doare!

nony
| nony a răspuns:

Ce umbla pe sub pamant si incepe cu O?
R : ¨O¨ ramá laughing

| JoJo a răspuns:

Se suie un mos in tramvai, vede un loc liber, isi pune sacosa pe scaun si se duce sa perforeze bilet.
Cand se intoarce uita de sacosa si se asaza. Se ingalbeneste la fata si zice speriat:
-AOLEUU... ouale!
O baba de alaturi il intreaba:
-Aveai oua in sacosa maica?
-Nu taica, cuie!
[mie asta imi placelaughing]

| r8driver a răspuns:

Sincere're blonde.

| jedi_8834 a răspuns:

Nu au fost atacuri teroriste la New York, Chuck Norris a stranutat de 2 ori si a deviat traseul avioanelor inspre turnuri.

Chuck Norris l-ar putea lasa insarcinat pe Adrian Nastase cu o simpla privire, daca ar veni in Romania.

Cand apare un tsunami, este de fapt Chuck Norris care face pipi in ocean.

Toate femeile aflate pe o raza de 50 m de Chuck Norris redevin virgine, iar cele care il privesc in ochi, direct, isi pierd la loc virginitatea.

Chuck Norris isi poate mentine erectia si cand i se apleaca.

Cu un singur reply de-al lui Chuck Norris am afla instant daca exista Dumnezeu, care vor fi fluctuatiile imobiliare pe urmatorii o mie de ani, cand vor ataca SUA Iranul si cum trebuie sa se comporte o fata "hot" intr-o relatie.

Niciun moderator nu i-ar putea da warn lui Chuck Norris, deoarece butonul de add warn ar refuza operatiunea si i-ar trage si un pumn in cap.

ceacnoris mananca gem si caca prune
Dai dai google search "vreau sa-l bat pe Chuck Norris", Google returneaza ca rezultat un picior in cap de la Chuck Norris.

Cand face sex Chuck Norris, toate femeile de pe o raza de 2 km au orgasm multiplu timp de 4 zile incontinuu.
Si barbatii au orgasm, pe aceeasi raza.
Daca Chuck Norris era gay era ciudat sa fii hetero.
Chuck Norris îşi poate linge cotul.
Când Chuck Norris bagă degetele în priză, se arde centrala electrică.
Timpul este relativ; atunci cand clipeste Ciacnoris, sta in loc; sa nu piarda vreo faza
Intr-o discutie D-zeu il intreaba pe Isus : Tu crezi in Chuck Norris?
Chuck Norris se masturbeaza cu patentul.

Chuck Norris poate accelera un camion de la zero la suta in 1, 8’’; el face asta doar prin simpla spargere a cadranului de la vitezometru si mutarea acului la 100.
Vântul nu-l bate pe chuck norris. CN bate vântul.

| jo_7646 a răspuns:

Un tigan dupa ce afurat cam tot satul s-a gandit ca mai ramasese padurarul. Intr-o noapte intra in cotetul acestuia si incepu sa bage gainile in sac. Padurarul auzind zgomote, a luat pusca si s-a indreptat spre cotet. In timp ce tiganu fura de zor, padurarul striga cat il tinu gura: Stai! Cine e acolo? ...dupa cateva secunde de liniste tiganu spune: Noi gainile, sa moara mama, ne culcam acuma!

| ProAlecks a răspuns:

Tarzan umbla el prin copaci si intalneste un soricel.
Tarzan: Soricelule, de ce ai mustata?
Soricel: Eu am mustata ca mustata da tu de ce ai scutec? laughing)))

Bula se duce la scoala. Profesoara ii da 3 propozitii ca tema. Se duce el acasa.
Bula: Mama, mama spune-mi o propozitie!
Mama: Taci ca iti dau cu tigaia in cap! Dupa aceea se duce la tatal lui.
Bula: Tata imi zici o propozitie?
Tata: Lasa-ma ma golanule ce esti! Dupa aceea se duce la fratele mai mare.
Bula: Imi zici o propozitie?
Fratele: Ma cretinule du-te si sugruma-te, eu am intalnire...
Bula se duce la scoala si doamna profesoara il intreaba:
Profa: Ti-ai facut tema?
Bula: Nu.
Profa: Treci la director!
Director: Bula de ce nu ti-ai facut tema?
Bula: Taci ca iti dau cu tigaia in cap!
Director: Poftim?!
Bula: Pleaca de aici golanule!
Profesor: Esti exmatriculat!
Bula: Ma cretinule du-te si sugruma-te, eu am intalnire.
laughing) Tare faza! Sper sa i-au fundita! Te rog ingeras14! Am muncit ca sa inventez/caut glumele!winking

| bubu_9742 a răspuns:

Un om avea un papagal care injura. Intr-o zi exasperat, il inchide in camara. Nimic, numai porcarii ii ieseau pe gura papagalului. Il inchide in sifonier. Si mai rau. Il inchide in congelator. Dupa un minut tace. Deschide omul usa congelatorului. Papagalul zice: "Va rog sa acceptati scuzele mele pentru neplacerile provocate, va asigur insa ca nu se vor mai repeta." Omul sa cada pe spate... nu-i venea sa creada. Tot papagalul: "Apropos... doar asa, de curiozitate, gaina cu ce-a gresit?"

Un inginer traversa un drum cand broasca din basme ii atrage atentia si ii spune:
- Daca ma saruti voi deveni o printesa frumoasa. Inginerul ia broasca de pe drum si o baga in buzunar. Broasca a repetat mai tare:
- Auzi, daca ma saruti, voi ramane cu tine toata saptamana.
Inginerul a scos-o din buzunar, i-a zambit si a varat-o inapoi. Atunci broasca a strigat:
- Fii atent domnule, daca ma saruti, voi deveni o printesa frumoasa, voi ramane toata saptamana cu tine si voi face ORICE vrei.
Inginerul o scoate din buzunar, ii zambeste si o pune inapoi. Broasca disperata devine isterica:
- Mai, ce-i cu tine. N-auzi ca-s o printesa frumoasa si ca voi face dragoste cu tine o saptamana?! Care-i baiul? De ce nu ma saruti odata naibii?!
Inginerul ii raspunde:
- Auzi, ba, eu sunt inginer. N-am timp de muieri, dar sa dai de o broasca vorbitoare… asta chiar e interesant!

FBI, CIA, LAPD (politia din Los Angeles) se laudau fiecare ca ei sunt cei mai buni politisti. Asa ca presedintele le-a dat un test. A luat un iepure si l-a bagat intr-o padure. Ei trebuiau sa-l gaseasca.
Intra CIA. 2 luni, informatori, urmariri, inregistrari...nimic!
Concluzia: iepurele nu exista.
Intra FBI. 3 saptamani, politisti sub acoperire, iar urmariri, nimic!
La sfarsit intra in padure, omoara toate animalele si dau foc. Oricum, asta merita iepurele ala.
In sfarsit, intra cei de la LAPD. Dupa 2 ore, ies cu un urs batut mar, care urla:
" OK, OK sunt un iepure! "

| catalin_1121 a răspuns:

Ce trebuie aratat unei doamne care conduce 10 ani fara un accident? Cu se baga in viteza a doua