| LolNope a întrebat:

Imi traduce si mie cineva?
Nu de alta dar vreau sa stiu sa ii raspund...
Si apropo... ce am facut eu sa nu aiba inca o parere rea despre mine? :((

http://imgur.com/vVBHq
http://imgur.com/sRi50

16 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

E amzuant...
ca tu...
chiar crezi...
ca eu o sa citesc tot...

| NoChanceForUs a răspuns:

A scris mult mă,tu vrei să îmi dai lectură de vacanță? E vacanța de vară băă, nu pierd timpul citind, am un caiac de plimbat pe mare.day dreaming

| Ciufuliciii a răspuns:

Cred ca n-am mai trecut de mult pe la biserica.straight face
Cum peleu` cu varza sa vorbesti asa? Ea nu se uita inainte sa scrie?"Rockisti".
UuuuusmugSuntem satanisti, noi, rockerii...Hai sa-l slavim pe satan...raised eyebrows
De unde o fi venit si asta? De la manastire?

| BlackVeil a răspuns:

Asta se crede bantuitoarea...mantuitoarea(pardon) din Ferentari? raised eyebrows

ps: Ne vedem in iad "rockisto".

| Mişaaa a răspuns:

Lol. rolling on the floor
Rockişti, pe bune?

| sabilopod a răspuns:

Ehm...mi-e lene sa citesc.

| Shift a răspuns:

Eu când vreau să fiu rockistă, rockistă sunt! b-)

| LolNope explică:

@ĐoarUnPunctuleţ,a zis muuuuulte.

Printre toate, a zis ca e batran si ca nu canta bine.

S-o omoram!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ce a zis ma de rockeri?!(de-abia m-am abtinut sa nu-l/n-o iau la injuraturi)Da el/ea nu stie sa faca diferenta dintre "rockeri" si rockeri adevarati? Caz in careee.da-o/-l in gatu masii de cretin/a.Frate si eu sunt crestin si cred in Dumnnezeu si am prieteni care cred, da nici in halu asta de obsedat de El nu sunt ca acest SunnyDay.Sa fim oameni normali? De ce, nu vreau sa devin fad si plictisitor.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

A zis ceva de BonJovi? waiting

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

@D33aADeschisCutiaPandorei, să ne scuze că nu ascultăm Hannah Montana şi 'Giastin Bibăr'.

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Am o viziune! Rockerii o să se numească de acum înainte rockisti. Iar fumătorii chiştocişti. Iar maneliştii/biberoniştii tot manelişti/biberonişti rămân. N-ai ce să le faci...

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

A uitat sa puna la sfarsitul mesajului Amin.

| KaMy a răspuns:

Wow sunt uimita... si foarte foarte speriatastraight face
Mori manelisto!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Oricum sunteti toti retardati saracii de voi,ce treaba aveti voi ca fac publicitate? fac cata vreau puteti comenta pana vi se umfla gura,oricum nu mai pun pareri ca da nu are rost si terminati so voi cu critica ca asa imi dati dovada ca sunteti niste copii needucati,deci gata sa nu ne mai certam, oricum voi atiinceput, asa ca puteti termina acum da?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Si ap cu faza de rockisti eu fac de voi misto cat vreau nu scriu cum aveti voi chef,ce crezi ca nu stiam ca se scrie rockeri? eu va numesc cum vreau,si eu am terminat de mult cu cearta dar de ce tot se baga andreea peste intrebarile mele,si la sectiunea comics,cica promovez muzica,fata tu vezi bine? aia era ceva de,,gluma,,unde vezi ca,,promovez,,si nu stiam ca pe siteul asta exosta asa oameni dusi cu pluta,daca promovez care e treaba voastra,va e ciuda,nu aveti ce face mergeti la culcare poate va treziti mai odihniti si veniti sa vorbiti cu minehappy, si app nu ai vazut ca am terminat sa mai pun intrebari cu pareri? sau sa-ti dau ochelari, deci te rog happygata ca cearta nu duce niciunde.

Întrebări recente