| T13 a întrebat:

In atentia fetelor. Pornind de la intrebarea http://www.TPU.ro/......din-cauza/ acum, ca sa nu fac discriminari, pentru ca am citit chestii de genu in raspunsuri(si pentru ca am primit...cred ca sunt injuraturi...)va pun urmatoarea intrebare:Ati vazut gay? Adica baieti care se imbratiseaja, stau prea mult unu cu altul, etc(stiti si voi). Tot referitor la intrebarea la care am dat linkul:cred ca exista numai lesby nu si gay(pentru cei ce inca nu au inteles:,, numai lesby nu si gay`` la scoala si prin zona asta). O fi adevarat? Cei mai oribili gay:funda.(Si va rog sa-l lasat pe Beaver in pace!)

Răspuns Câştigător
| MrsDraculescu a răspuns:

Http://www.lemonparty.biz/

*forever alone*

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

(Si va rog sa-l lasat pe Beaver in pace!)
...cum dracu sa fac asta ma? :.

| Bya132 a răspuns:

Bă fată, giuly, iar mi-o iei înainte!
*îl înjură de tată pe T13*

| Musique a răspuns:

Eu una sunt gay...si tu banuiesc (sau tu esti lesby. thinking ) laughing

| giuly a răspuns:

*îl înjură din nou pe T13*

| sceptic a răspuns:

Esti tare=)

| Insomnii a răspuns:

Deci eu am 2 in clasa care sunt nedespartiti (sunt considerati gay) dar fiecare are prietena si din nefericire cunosc 2 gay adevarati ( nu as vrea sa-i cunosc)crying i-am vazut cand se sarutau si din nefericire mancam un covrig si mi s-a facut rau. Acuma la fete daca se gasesc din alea mai nebune(gen eu) care fac tot felul de glume prietenelor lor asta nu inseamna ca sunt lesby...

| MrsDraculescu a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Parca seamana cu kazimir hmmm sau Budă?! :-?