| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

In ce data se sarbatoreste ziua cainelui vecinului? laughing T/A
(ai citit asta degeaba)

13 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Pe 1 decembrie si 26 iunie!

| TwixulDrept a răspuns:

30 februarie big grin

| Bluu08 a răspuns:

In data de 30 februarie se sarbatoreste ziua cainelui vecinuluiwinking. tine minte astabig grin

| KoKo56 a răspuns:

Azi pe 29 inunie 2011 la ora 17:00
http://www.evz.ro/......31749.html

| NumePublicAnonim a răspuns:

Cred ca era azi, implinea 1 an daca nu spuneai gluma asta

| Bujîe a răspuns:

Îmi place să citesc chestii degeaba.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Era azi, implinea 1 an daca nu spuneai gluma asta

| CoffeeTIME a răspuns:

Deci nu pot sa cred :O a fost luni, si nu intelegeam de ce m`a muscat azi.
:O3
Nu i-am luat niciun cadou. crying((
Nu mai am timp sa raspund pe TPU, plec repede sa-i cumpar ceva, ca poate pana maine ma lasa fara brat.

| Comy a răspuns:

Upsss...a trecut de mult.Rusine ca ai uitat! no talking

| LumeaÎnTreiDe explică:

Eu zic ca de ziua lui Șosetuțăbatting eyelashes va dati voi seama la ce ma refer smugsmug

| Lullly a răspuns:

In ziua 32, luna a 14, anul 2321.
Ai rabdare, poate ai sa mai traiesti tongue

laughing

| Sabiiiii a răspuns:

Azi.
lma!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LumeaÎnTreiDe F***-ți morții mă-tii!