| lucian_5549 a întrebat:

In ce loc va gadilati cel mai tare laughing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingsincer, se spune ca cine se gadila mai tare e bun la pat...eu ma gadil cel mai tare in zona abdmenului:d

32 răspunsuri:
| alinosh a răspuns:

Cel mai tare in zona buricului

| bogdan10aqua a răspuns:

In talpa, la subrat,

| shobo a răspuns:

As vrea sa ma iertati pentru ca deviez putin subiectul.mie de exemplu imi place foarte tare sa le fac fetelor masaj in talpa sau sa le gadil, este o pasiune, o dorinta.si stiu sa o fac foarte bine, iar rasul nu isi mai are locul pentru ca aici intervine relaxarea.
Bag mana in foc ca e imposibil daca ii fac unei fete sa nu vina si a doua oara sa ma roage sa.i fac.mai presus de asta tin foarte mult la acest lucru.