| MâţulMov a întrebat:

In primul rand nu ma intereseaza de categorie, daca eu vreau sa postez pe T/A asta fac si gata.

Calculatorul meu a luat-o razna, si as vrea sa imi descarc PC Cleaner, ce parere aveti despre el?
http://www.pccleaner.com/

In al doi-lea rand, care face cinste cu un pahar de must?
In al 3-lea rand, un purice m-a muscat de buca dreapta si mie mi-a placut, sa imi fac griji?

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

1.Tie nu-ti pasa ca ai pus intrebarea ta aici, nici mie nu-mi pasa de raspuns
2.Iti fac cinste cu un Red Bull
3.Nu copii o sa-ti iasa la fel de normali ca tine nu mai ca o sa aiba capul mic cat un purice si restul corpului al tauPUNCT

| suităr a răspuns:

1. Habar n-am
2. Eu
3. Ăhă

| Ayako a răspuns:

1.Eu nu apăs pe link-ul ăla.
2.Nu eu.
3.Masochistule! *oare ce înseamnă?*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2. Nu eu.
3. Asta-i treaba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai mângâi, pisică infectă laughing

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente