| anonim_4396 a întrebat:

În sfârşit a început să-mi placă să-l văd pe Justin Bieber.

De ce?

http://www.youtube.com/watch?v=0e50vqY7Szo&feature=popt0 0us03

De asta! Şi pentru că e un ameţit şi jumătate:

http://www.youtube.com/watch?v=UUNsg-h9CkI&feature=relat ed

Ce spuneţi?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Multumesc mult mult de totlaughing nu mai pot de raslaughing
Cel putin primul clip e fenomenal rolling on the floor
Inca o data multumesclaughing, raman datoarelaughing

O zi frumoasalaughing!
laughing

8 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

:X CE`MI PLACE laughing) aceste video`uri le dedic tuturor fanilor lui Biberonlaughingsa vada lumea cat e de desteptrolling on the floor)

| ahlrh a răspuns:

Ultimul video nu merge spune: Acest videoclip nu mai este disponibil, deoarece contul YouTube asociat acestui videoclip a fost desfiinţat din cauza notificărilor multiple de încălcare a drepturilor de autor primite din partea unei terţe părţi.

Ori cum, nu sunt nici pro nici contra lui JB oh go on

| paramore a răspuns:

E putin cu capul...am vazut pe mtv la crispy news ca i-a propus selenei gomez sa isi dea pantofii cu toc jos in timpul unei premierilaughing

| Nicolelenaa a răspuns:

Tocmai am pus si eu aceeasi intrebare
e f amuzant in a doua parte rolling on the floor

eu il urasc pe jb dar acum chiar ii multumesc
mi-a facut viata mai buna rolling on the floor laughing

| cerculetezburatoare a răspuns:

Doamne, am ras cu pofta laughing
Si chiar sunt un pic fana lui JB (nu ma visez casatorita cu eloh go on) si pentru. primul clip: Oh, good! Tipu'/tipa care a aruncat are o tinta... rolling on the floor
Pt. al 2-lea clip: asta nu cred ca a fost prostealalaughing Ori n-are forta sa impinga rolling on the floor. Nici eu cand sunt beata nu fac in halul asta laughing

| mihaip1 a răspuns:

A 2-a e penala...nici eu cand sunt beat nu fac asa...

| JustMe a răspuns:

Fenomenala faza cu usarolling on the floor))) In filmuletele astea imi place si mie Justin Biberonsmug

| amage a răspuns:

laughing Ce sa spun amuzant mai ales faza cu usalaughing