| Anonimus905 a întrebat:

Inca un comic varza
http://i.imgur.com/HhZhF.jpg

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. E varză.

| DaVà a răspuns:

Eu n-am invatat la teza ca am crezut ca suntem in octombrie si ca mai am timprolling on the floor

| MâţulMov a răspuns:

WTF? mie mi s-a parut destul de bun...incearca in continuare.

| Deny1333 a răspuns:

1. Balena.
2. Teza.
3. Să mori tu?

| Zendaa a răspuns:

1. Profa de chimie
2. Sotul ei?
3. Raw(r) raw(r) raw(r)(asta trebuie sa semnifice plansul)

| Cristianne a răspuns:

Mda,bine măcar că recunoști.

| Genius21 a răspuns:

După contextul întrebărilor, teza ta poate fi rezolvată de un copil de 9 ani. Ultima întrebare nu este o întrebare. Cu puţine cunoştinţe filosofice, poţi "răspunde" la "întrebarea" numărul 3.

| Anonimus905 explică (pentru Genius21):

Si de ce trebuie sa imi pese? Eu incerc sa il fac amuzant.
Si oricum ma grabeam ca sa invat pentru teza la romana big grin

| Genius21 a răspuns (pentru Anonimus905):

Asta îi problema... Nu este amuzant, interesant nici bine-gândit.
Nu contribui cu nimic la comunitate pierzându-ţi timpul tău pretios încercând să faci un comic de toată jena cu o glumă fără sens. Iar modul cum ai răspuns la critica oferită îmi dovedeşte punctul de vedere. *care cred că îl ştii*

| Anonimus905 explică (pentru Genius21):

Tu crezi ce vrei tu
Nu imi pasa

| Aleqa a răspuns:

E mort!laughing *incep sa cred ca robotelu' asta se joaca cu mine -.- *

| MeNoNヅ a răspuns:

rolling on the floor)))))))) Ce coincidenta! am teza maine la mate
! 1