| SăcsyLlamă a întrebat:

Inca un mesaj pentru fanele Justin 4ron :
Drage distruse,
Mie unu mie mila. Mie mila de voi. Daca tot n-aveti ce sa faceti decat sa aveti vise erotice cu 4ron si sa le povestiti aici, faceti-va un fan club si dati dracu` pe butonul ala "Logout". E clar, nu sunteti bine venite daca ati facut 10000 puncte TPU doar din intrebari si raspunsuri legate de cat de frumos ( gay, dupa parerea mea ) e Justin 4ron. Lasati-va de TPU, duceti-va la compania de unde aveti netul si spuneti-le ca sunteti prea obsedati pentru a folosi un calculator ( youtube-ul cred ca a fost f. tut zile intregi de 15000 de ori la icre cu melodia Justin Bieber - Baby ). Cred ca numele Justin Bieber trebuie bagat la cuvinte cenzurate pe TPU, altfel ni se infecteaza degetele cand il scriem. Asa ca, noi nu fa jignim disperarea dupa un poponar, dar daca tot vreti sa va povestiti fanteziile sexuale care le visati cu el, faceti-le domle` pe un forum undeva, nu stiu, platiti un domeniu ( ca la cat de disperate sunteti, pentru Justin 4Ron platiti orice ) si faceti-va fan club. 4ron ala nici macar nu stie ca existati. Si inca ceva, foarte important : Nu va mai luati de marii cantareti / marele trupe din lume, si nu mai spuneti ca 4ron e "cul", ca, da, l-am ascultat, i-am ascultat o melodie, apoi nu stiam ce sa fac prima oara : sa rad ( la ce voce are ), sa plang ( realizand ca mie mila de el, e prea prost pentru generatia asta ), sau sa ma duc la WC ( mai aveam un pic si faceam pe mine, ma luase durerea de burta cand il auzeam pe ala ). Asa ca, urmati idea acestui mesaj : apasati butonul Logout!
Pace!

5 răspunsuri:
| DoamnaBieber a răspuns:

Nici tu nu te mai lua de sotul meu, daca vrei ca el sa nu te cioparteasca T/A

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Hwaaa. dati Logout! Nu va vrem aici!

| MasterOfDisaster a răspuns:

@mrsBieber, crezi ca daca la sfarsitul raspunsurilor/intrebarilor pui t/a, noi nu vom da stupid/raporta?
mai bine abtineti-va!

| Bastet a răspuns:

Mi-e aşa lene să citesc.probabil e ceva lame cu referire la JB şi fanele lui rănite anal de părinţi şi fraţi.

| summergirl25 a răspuns:

Nu il mai jigni pe el si pe noi, fanii lui!

Întrebări recente