| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ingerii imaginatiilor mele isi varsa lacrimile pe patul meu, sunt tristi pentru faptul ca i-am parasit o scurta vreme, si am fost cu gandurile in alta parte, sunt tristi pentru faptul ca am crezut din nou in oameni, si era sa devin din nou un om inghesuit in proprile lui ganduri dirijate.Intrebarea mea este:Cum va intelegeti voi cu ingerii imaginatiilor voastre?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ingerii mei sunt undeva pe langa mine. Tot imi zic ce sa fac. Dar... nu prea ii ascult.

| Doub a răspuns:

Îngerii imaginaţiilor mele s-au bagat un pic la somnic. Şi eu care credeam că sunt ca Duracell'u.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintea mea creeaza demoni.Nu prea ma bag in seama cu ei.

| tinysatan a răspuns:

Înțelege-te cu tine și instant o să te înțelegi și cu ei.