| Yep a întrebat:

Interviu MUFLA & MHN24
http://i.imgur.com/nuZLw.jpg

Who's za best?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Teze, proiecte, medii f*tute de reparat... normal că intru mai rar. În plus, sunt numai întrebări despre Justin Bieber.

21 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Se pare că amândoi au fost născuţi râzând...

| AliceInMordor a răspuns:

Aaa...

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| MikiPiki a răspuns:

Nimeni nu ma precizat? Sunt...mandru cas aici de vreo 2 luni si nimeni nu ma cunoaste

| AnneMarri a răspuns:

Nu mă pot decide. rolling on the floor Amândoi sunt cul.

| Digital112 a răspuns:

Te chinuie talentul?

| Muflă a răspuns:

Ăăă lol am şi uitat că am dat interviul. Par complet beată acolo 0_o

Răspuns utilizator avertizat
| Yep explică:

Fotoșopu are pată pe voi, guyz.

| Yep explică:

@Digital112
Of course.*isi pune chiloti portocalii si incepe sa danseze*

| Kazimir a răspuns:

Mufla. de ce? ca m`a precizat big grin glumesc. ambii sunt ok si razi cu ei nu gluma... pacat ca ii vezi cam rar mai nou pe t/a...

| dαɴЗ a răspuns:

Za winner iz : Mufla lu mhn24

| 3rdWW a răspuns:

Ambii sunt amuzanti.

Dar eu tot vreau sa te vad in chiloti portocalii dansand. sad

Răspuns utilizator avertizat
| Bya132 a răspuns:

@Muflă. și eu...

@Yep... nu știu ce să zic

| PastilăBă a răspuns:

RESPECT amandurora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De meree... rolling on the floor GENIAL :* ( paranteza degeabaa, prea multe semne )

| bombănucleară a răspuns:

Am nevoie de un telescop sa citesc ce scrie acolo.

| Puţifer a răspuns:

Amân2
să ştieeee...

| Nimic00 a răspuns:

Wow.mi-am văzut nick-ul pe-acolo! Mă simt flatată, Mhn24...

Răspuns utilizator avertizat
| CriCri a răspuns:

@bombănucleară da un click pe imagine