| Kazimir a întrebat:

Intr`o noapte am fost atat de beat ca de la 3 mi s-a taiat filmul…noroc ca a avut cine sa ma aduca in camin.
Chestia e ca dimineata toata lumea de pe palier ma privea urat si ma salutau cu jumatate de gura…pana cand m-au lamurit colegii despre isprava de la 5 dimineata cand am trezit tot palierul si etajul unu cantand dolanescu… EU, DOLANESCU?!?! …pai pana mea daca m-a facut mama oltean

11 răspunsuri:
| Kazimir explică:

Mda... cine dracu sa ma filmeze ca nimeni nu vine la camin cu obiecte scumpe gen camera de filmat de frica de a nu fi furate... desi ar fi facut un video pe cinste. sau cand am luat dextrometorfan si alergam dupa vulpea cu coada argintie prin camin hypnotized

| Kazimir explică:

@CristinaCorporatrista geniala asta sa mor rolling on the floor

| Bastet a răspuns:

Eu nu te-aş fi salutat deloc, ţi-aş fi luat temperatura.TU, DOLĂNESCU?!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dilemă: Ion sau Ionuţ?
Eh, nu mai contează.
http://www.youtube.com/watch?v=Vv4TRP3nBYs

Răspuns utilizator avertizat
| PastilăBă a răspuns:

Kazimir mamă eu ţi'am mai spus ca mă sperii!:-s

| Gumã a răspuns:

thinking Hmmm

Zizi ca esti unul din aia care au jucat in Marea Mahmureala

| MoonLight a răspuns:

Te-a facut mata oltean maiiii, si-ai trecut peste ocean maiiii. Te-a tinut mata in brat` maiiiii, si-ai trecut peste carpati maiiiiii kazimir maiii.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

rolling on the floor ce nu as fi dat sa te fi auzit! he he

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Bun asalaughing) bine ca nu te-ai trezit mai a 2 a zi cu ochii vinetzi ca eraun lucru mare!laughing

| bebetho a răspuns:

Mă sigur erai beat? Greu de imitat Dolănescu...
Roagă-ţi de pe acum colegii să te filmeze data viitoare.
Presupun că le-ai promis ca nu se va mai întâmpla până data viitoare (paraziţii).

Întrebări recente