| iuLyNes a întrebat:

Întrebare : Dacă Superman este asa de destept, de ce iși ia chiloții peste pantaloni?

10 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Pentru ca extraterestrii nu poarta camasi mov.

| Pricked a răspuns:

Plot twist, superman isn't that smart

| AirănMeidăn a răspuns:

Macar ii ia

| MskDesign a răspuns:

Pentru ca inteligenta lui s-a oprit la varsta de 4 ani si uitati cu ce ne-am ales, un superman idiot care-si pune chilotii peste pantaloni.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca este jenant sa ti se vadă forma chilotilor pe sub colanti, asa ca omul i-a luat peste ca sa nu ascunda nimic.big grin

| Glumet a răspuns:

De smecher happy

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Pentru ca atunci când face pe el de frica sa nu se vadă ca se scapă pe pantaloni ci pe chiloti.

| TruewordxD a răspuns:

Prima data am citit Sperman.

| mleonte81 a răspuns:

Ca sa-i dea jos rapid cand are o super-erectie.