| Speed99 a întrebat:

[Intrebarea asta am mai postat-o odata, cam prin februrarie, dar atunci nu erau userii care sunt acum, deci practic fac o "actualizare" de raspunsuri si pareri]
Cand vei muri, si vei ajunge in fata femeii aleia cu sanii mari, legata la ochi si cu o balanta in mana si iti va spune :
"Ai facut si lucruri bune... dar si multe, multe, 'ai sa-mi bag picioru' da' multe lucruri rele ai mai facut doar ca... ti-ai facut cont pe TPU! Asa ca te voi lasa sa alegi : vrei sa te duci in Rai, unde sunt fete imbracate in alb, cu ochelari de vedere si cu aparat dentar? Sau in Iad, unde sunt prostituate sexy si ieftine?"

Ce vei alege?

(T/A Admin... T/A)

33 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-e frică de chestiile sexy și de aparate dentare. Vreau să rămân în cutia aia de lemn, la 3 metri sub picioarele voastre.

| pisoias a răspuns:

Mmm,eu fac alergie la smoala dar mai ales mi se face rau de la caldura prea mare, asa ca mai bine aleg albul cu tot ceea ce implica el.

| antimulte a răspuns:

In rai, am o slabiciune pentru strambe si tocilare... big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Numai eu consider aparatul dentar si ochelarii ca fiind atractive? Sa nu mai pomenim de hainele albe...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Totusi in rai, dar nu se fac glume pe seama religiei nu stii cand vei fi traznit

| Ashadow a răspuns:

Hă,parca-i bancu' ala cu Bill Gates:
Cica asta moare. Ajuns in fata lui Dumnezeu acesta ii zice :
- Pentru ca ai fost un om foarte important te las sa alegi unde vrei sa mergi: in iad sau in rai.
Dupa un timp de gandire Bill Gates zice:
- Pai, as avrea sa vad cum este fiecare loc, daca se poate.
Zis si facut.
Prima data Bill Gates se duce in iad. Acolo distractie la culme: femei misto, bautura muzica, etc.
Dupa doua saptamani se duce si in rai. Ajuns acolo vede si el niste ingerasi care stateau pe norisori si cantau la harpa, in rest plictiseala.
Asa ca Bill Gates se duce la Dumnezeu si ii zice ca vrea sa mearga in iad.
Dupa o luna Dumnezeu face o vizita in iad. Acolo il gaseste pe Bill Gates arzand intr-un cazan cu smoala.
Disperat Bill Gates striga:
-Doamne uite ce e aici. Nu seamana deloc cu ce era prima data cand am venit aici!
La care dumnezeu raspunde:
- That was just a DEMO!

| suităr a răspuns:

Păi sunt fată, deci?

| greyhound a răspuns:

Highway to Hell

| Ayako a răspuns:

Sunt fată.În iad, numai să fie prostituaţi sexy şi ieftini. laughing

| Neverwas a răspuns:

Fara baieti?
Mai bine raman vie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege sa ma separ in 2, unul sa mearga in iad iar celalt in rai.

| αɴι28 a răspuns:

Tu nu poti muri, Speedy.Suntem lipiti si n-as vrea sa car un drogat mort in spate.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Pai, inainte sa mor, desfac lipiciu' :3

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

P.S : Weed-ul / Iarba / Marijuana (tot una e), nu se pot considera "droguri" si nici cel care le consuma nu se poate numi "drogat".

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Si daca nu te las eu sa mori?batting eyelashes

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Huh? Asta ce vrea sa insemne...

Uuuuubatting eyelashes

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Nu de alta, dar n-am mai avea pe cine sa bat la jocuri video si pe cine sa trezesc in toiul noptii doar din distractie.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Mess-ul meu nu mai e in coma. Si-a revenit. :3 Yay!

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Intra acum sau iti arunc iarba. :3

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Am fost plecat in oras worried Am si eu viata sociala... de fapt... nu, nu am.

| doreal a răspuns:

Normal ca rai si eu sunt fata deci... ma inteleg bine cu tocilare ca sa imi faca tema happy si daca va mai fi scoala in rai ehehe sunt bine-venite

| AtsukoKure a răspuns:

M-aș duce în ambele deodată!

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Prefer să rămân blocată între.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ma intalnesc cu doamna mama Speed99, o iau de brat si-i arat calea cea buna, unde crezi ca voi ajunge?

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

NIcaieri, fiindca robotii nu mor niciodata.

| Ingerulrebei a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Dar daca arunc apa pe tine?

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Nu o face! Te rog, te rog! Nu vreau sa mor, nu, Androidezeu!

| Ingerulrebei a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Te mai las cateva zile dupa ia-ti adio.

| Ingerulrebei a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Sau daca vrei sa traiesti in continuare va trebui sa pui o intrebare amuzanta in doua zile. *spune simtindu-se eroul T/A-ului*

| Anisia170 a răspuns:

Hells bellls! mno...sunt fata.

| Dippa a răspuns:

Nimic.Sunt fată.So...

| 010101012 a răspuns:

Din moment ce sunt o FATA cu bun simt si nu cred ca as gasi un subiect comun cu acele curve, m-as duce in rai... poate ma asteapta niste baieti bine facuti pe-acolo rolling on the floor

| emmyxd a răspuns:

O_O. laughing)

Întrebări recente