| Speed99 a întrebat:

[Intrebarea asta am mai postat-o odata, cam prin februrarie, dar atunci nu erau userii care sunt acum, deci practic fac o "actualizare" de raspunsuri si pareri]
Cand vei muri, si vei ajunge in fata femeii aleia cu sanii mari, legata la ochi si cu o balanta in mana si iti va spune :
"Ai facut si lucruri bune... dar si multe, multe, 'ai sa-mi bag picioru' da' multe lucruri rele ai mai facut doar ca... ti-ai facut cont pe TPU! Asa ca te voi lasa sa alegi : vrei sa te duci in Rai, unde sunt fete imbracate in alb, cu ochelari de vedere si cu aparat dentar? Sau in Iad, unde sunt prostituate sexy si ieftine?"

Ce vei alege?

(T/A Admin... T/A)

33 răspunsuri:
| Ingerulrebei a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Sau daca vrei sa traiesti in continuare va trebui sa pui o intrebare amuzanta in doua zile. *spune simtindu-se eroul T/A-ului*

| Neverwas a răspuns:

Fara baieti?
Mai bine raman vie.

| emmyxd a răspuns:

O_O. laughing)

Întrebări recente