| RAY a întrebat:

Iubirea invinge si o relatie cu un animal? ma gandesc la o pisicuta care tot da din codita cand trec pe langa ea, oare ma place? am sanse la ea?

47 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Fara misto, Ray...
Cunosti expresia,, a se pisici''?
Da din codita, se freaca de tine...ii dai de mancare, normal ca te place!
La ce te gandeai?

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Nu,chiar nu stiu, n-am auzit inca expresia asta, daca nu-i mai dau de mancare ma paraseste?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Cu siguranta. baga niste bobite ca se duce la altulrolling on the floor

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Angy am dat toti banii pe iarba, mi frica ca ma va lasa si ea si tot ce am visat vreodata se va prabusi, ma voi ingropa intro dezamagire imensa, imi poti imprumuta niste bobite pls?

| minrest a răspuns:

Omule ai toate sansele, dar trebuie sa te initiez intr-o taina a sufletului ei: Ficat de vita. Cand ajungi langa ea scoti din punga o bucata de un deget de ficat de vita proaspat si te va urma ca hipnotizata. Insa tu sa nu iti bati joc de sentimentele ei si sa-i dai intreaga bucata de ficat. Poti sa-i dai si inima, cu toate sentimentele din ea. Pentru asta insa trebuie sa gasesti o macelarie unde iti taie cat vrei tu din inima de vita, nu ai ce face cu o inima intreaga. Salut.

| RAY explică (pentru minrest):

Am avut o pisicuta neagra o vreme am obisnuito cu perinute scumpe, intr-o zi i-am luat ieftine smechera nu lea mancat

| minrest a răspuns:

Nu stiu cu ce se ocupa pisicile voastre, dar motanul meu isi scoate banii cheltuiti cu el cu prisosinta: 1. Distruge gandacii. Ii pandeste la usa, la teava, daca se baga dupa ceva ii asediaza acolo. Daca ii prinde prin dulapuri si sunt mari ii sfarteca. Datorita lui nu am gandaci. 2. E un foarte bun majordom. Anunta cand se apropie cineva de usa, pe ai casei ii simte de cand intra in scara. 3. Este degustator. Daca ai dubii cu privire la un aliment, ii dai o bucatica. Nu mananca decat ce e de prima calitate.

| R0R0 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe pisica?
Trebuie, totusi, la un moment sa inveti si limba ei.

| RAY explică (pentru R0R0):

Ea imi jura iubire zilnic, se jura pe unghiile ei ca nu ma zgaria vreodata

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Si tu ce ii juri?

| RAY explică (pentru R0R0):

Desigur de frica ce i-as putea raspunde ca nu o las nici daca se duce la altul

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ti-e frica de cea pe care o iubesti?

| RAY explică (pentru R0R0):

De unghiile ei in special

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

De ce nu i le tai?

| RAY explică (pentru R0R0):

Atunci cu ce mai taie lemnele iarna?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Dar nu le tai tu?

| RAY explică (pentru R0R0):

Dar de ce mi-am luat pisica daca eu fac totul?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

laughing
Altceva ce mai face?

| RAY explică (pentru R0R0):

Afara ninge,e frig,eu nu ies afara, sa iasa ea ca de aia are blana, mie mi egal de caldura, beau o votka imi trece, ea se plange de frig nu eu, daca fumez legale visez ca e vara si mi bine

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Trebuie sa te corectez :Tu nu fumezi.

| RAY explică (pentru R0R0):

Cam tot ea face, doar i deschid usa ca nu poate intra in casa

| RAY explică (pentru R0R0):

Trag pe nas atunci

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Daca va certati, nici nu ii vei mai deschide.

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

laughing

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu ma lasa sufletul sa nu-i deschid nici stomacul

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Stie sa gateasca sarmalute cum iti plac tie? laughing

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu le impacheteaza prea bine, bine are si labutele mici, uiteo http://cristi-raraitu.blogspot.ro/2011/06/pisica-neagra.html

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ce privire!
Acum inteleg ce te-a atras la ea.

| RAY explică (pentru R0R0):

In timp a trecut pe culoarea alba )))) efectul dragostei

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Asa iubire profunda nu am vazut de mult.
Care e secretul?

| RAY explică (pentru R0R0):

Iarba e motivul pentru care inca mai o iubesc

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Atat?

| RAY explică (pentru R0R0):

Si alte chesti dar asta e intre mine si ea

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Oh, scuzati-ma ca am intervenit intre voi doi.

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu isi cere scuze ca e ok

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu v-ati suparat pe mine, indragostitilor?

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu, te asteptam si pe tine la noi

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Unde locuiti?

| RAY explică (pentru R0R0):

In Timisoara, tu?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Satu Mare.
Cam departe, nu?

| RAY explică (pentru R0R0):

Da,Timisoara, cum e la sat sa stai?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

De unde stii ca stau la sat?
Satu Mare e un oras.

| RAY explică (pentru R0R0):

Mai lamurit

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

laughing
Ma bucur, atunci

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ți mai plac oamenii?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Toti oamenii daca imi plac? nu,nu-mi plac toti oamenii, dar sa imi placa toti oamenii sau toti sa ma placa pe mine nu cred asa ceva,imi plac persoanele care au acelasi pasiuni ca ale mele,cu care am ce discuta, care gandesc rational etc practic imi plac oamenii ca mine, nu urasc pe cei care nu sunt ca mine, dar nu are sens sa imi placa de cineva cu care nu am ce discuta, sau pe cineva care tot trebuie sal trag de limba

Întrebări recente