| Nuimicitinumele a întrebat:

Justin de numele lui justin biber. justin este o prescurtare uitati de fapt ce inseamna justin
J=jalnic
u=urat
s=stupid
t=tampit
i=idiot
n=noob
big grin am dreptate?

10 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Poate că da, poate că nu.Nu mă interesează.Dar voi deveniți justin (jalnici, urati, stupizi, tampiti, idioti, noobi) când îl tot aduceți în discuție deși n-are nicio relevanță la momentul acela.

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

thumbs up.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| totGumã a răspuns:

Idem Sirethappy

| totElodia a răspuns:

Iar incepeti? Bai, jur ca ma sinucid. *chiar daca's moarta*

| Mişaaa a răspuns:

Posibil.

| YourEternalLove a răspuns:

Siret are dreptate pentru ca nu are ce sa fie gaabat justin biber in discutie el nici macar nu ajunge la degetul mik al vedetei justin biber si in plus ar vrea el sa fie ca justin biber

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Dar numele tau ce inseamna?

| ViezurE a răspuns:

Smecheru-S-sugaci
M-martalog
E-Efeminat
C- că, at
H- hapciupalitic
E-Efeminatx2
R- rablagiu
U-Urât

| TwixulDrept a răspuns:

Adevaraciune...