| Valeris a întrebat:

Ke e la kategoria asta? :X

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ie prostie, dk?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Bere gratis la un leu

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ce fata de martalog ai

| AlinaaAli a răspuns:

Deci,aceasta fiinta, cu numele Marcela7, nu face altceva decat sa promoveze cersetoria pe acest site!
peste tot unde a raspuns ea astazi,la sfarsitul rasounsului aparea ceva de genu ""foonditza? love struck""
scumpete,tu chiar esti penibilitatea, prostia si dobitocimia intruchipata!
nu ti-e mila de parintii tai?
si inca ceva, cu ce ti-au gresit ochii nostri incat sa ii chiunui asa cu "k" ala?

| Valeris explică (pentru AlinaaAli):

Tu sha taki! Niki macar nu stii sha scrii. Ai skris rasonsului! U esti prosta nu eu!

| MeGusta a răspuns (pentru Valeris):

Yes,fataaah, ce proasta eeejtiphbbbbt

| AlinaaAli a răspuns (pentru Valeris):

Mai sus,scolo unde te-ai autocaracterizat,si ai zis "prosta" sa stii ca se scrie "proasta"!
si intr-adevar,dupa ce ca esti proasta,mai si semnalizezi,de fapt,ce semnalizat oh go on tu te pui pe avarii!
si bineinteles nu pot sa nu fac un comentariu in ceea ce priveste poza ta!
ai un fatauuuu laughing sa-mi bag pixu, de spart borcane e putin spus!
Acum, mori!

| Valeris explică (pentru AlinaaAli):

Taki fa! Nu stii uh cum arat eu in realitate, asa ca nu t' mail ua de mn1!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Valeris):

Sorry,nu inteleg chineza, asa ca nu imi dau seama ce ai scris mai sus!
ce te mai uraste romanahee hee

| Polaris a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8-r-V0uK4u0&ob=av2e Tot pentru că nu știu ce cauți aici.

| CastraveteMurat a răspuns:

Nu mai sunt locuri libere. Vă rugăm reveniți când nu veți mai folosii "k" în loc de "c" și alte porcăciuni.
OK?

| Foxie2 a răspuns:

O fantana vesnica cu țuică dar daca crezi ca ai sa te atingi de țuică cu ":X" iti torn lapte in pantaloni si pleci la ma- ta clar?!

| AnneBre a răspuns:

De unde dracu' tot veniţi, mă?

| Holocaust a răspuns:

Nimic important. Poţi trece pe la alta.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

O ****.
( Si daca iar o sa-mi cenzureze cizma aia de admin cuvintele frumoase, jur ca vin la ea/el acasa si il/o inec cu sperma. )

| Cristianne a răspuns:

Nimic.
Acum mori.

| Lightning1997 a răspuns:

Du-te la d/s, nu ai ce cauta aici, sau mai bine:da logoutwinking

| PikaRawrr a răspuns:

Un **** cat tine de mare~ love struck

| GusWaters a răspuns:

Ceva la care tu n-ai ce cauta, sub nicio forma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,la categoria asta, dacă nu spui ceva amuzant eşti dată afară, aşa că jet că nu ne amuzi.

| B0GDI a răspuns:

Dispari...

Întrebări recente