| anonim_4396 a întrebat:

L-a mai vazut cineva pe iustinel1999? crying

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Stătea la umbră de pătrunjel.

| zurick a răspuns:

Nu,dar l-am vazut pe Fantastique!

| єχcєєℓ a răspuns:

Era un câine cu el în gură

| Ashadow a răspuns:

Ala care atarna de un copac cu un lantisor sub forma de franghie la gat?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Era în noua mea navetă spaţială adiniauri. L-a luat ambulanţa şi l-a dus pe lună. Dar să ştii că eu nu-ţi împrumut naveta mea ca să ajungi acolo. Era cineva pe aici care le vindea. De acolo am cumpărat-o pe a mea big grin

| Speed99 a răspuns:

Da' pe ilie l-a vazut cineva?! straight face

| Fridăm a răspuns:

Aşteaptă să revină Cretaker. Atunci va face următoarea mişcare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar pe iustinel1888.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil s-a dus la Selena Gomez, ca exceel s-a despartit de ea. Nu ar rata o asemenea oportunitate, nu?!

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Nici pe LadyJ(eg) n-am mai vazut-o.

Întrebări recente