| anonim_4396 a întrebat:

La categoria Trivia/Auzante despre ce sunt intrebarile? dau funda.

13 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Uite-te şi tu pe aici să vezi care e treaba! Şi mai uite-te pe blogul TPU!

| Puţifer a răspuns:

Despre cât de importantă eşti, despre cât de splendidă şi mirifică poate fi faţa ta
* sarcasm 10000% mode off *

| Trinitas a răspuns:

Justin Bieber, D/S, prosti, agramati, Justin Bieber and so on.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai cu umor, mai amuzante(nu auzante)...

| CautNume a răspuns:

Citeste titlul (asta daca stii)

| Zendaa a răspuns:

Despre Stiinta si Filosofie.Nu se vede numele o.o'?

| HepiBăluns a răspuns:

Nu se pun intrebari ca ale taleyawn

| HepiBăluns a răspuns:

Bine ca esti tu dexter

| Ronnix a răspuns:

Diverse intrebari, sensul fiecareia variind de la user la user. Arunca o privire aici pe la ele pentru a-ti face o parere per ansamblu. Link : http://www.TPU.ro/trivia-amuzante

| totElodia a răspuns:

Pai despre sex, banane/unitati/degete bagate prin locuri in forma de "O", "bortoserie", sinucideri, si in marea majoritate despre prostii care rad de prostii care posteaza intrebarile vechi de secole ale altor prosti.

| yomisam a răspuns:

Despre totul si nimic laughing

| LikeARollingStone a răspuns:

In general la cat il uraste lumea pe Justin Biberon foarte multe cu conotatii sexuale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre bunica.
O, da. Aici pe TPU, bunica e foarte populară, mai ales când îşi arată poza de la profil cu chiloţzeii în mână.
Bunica e subiectul T/A :-D