| CristalClear a întrebat:

La categotia Trivia/Amuzante ar trebui sa se puna doar intrebari stupide/fara sens/puse din plictiseala/puse de amuzament, asa ca m-am gandit ca celor care pun intrebari serioase aici, doar pentru ca este mai vizitata categoria, sa le raspundeam amuzant/fara sens.Asta merita! Sa traiasca amuzamentul din aceasta categorie!

PS:Am postat asta aici pentru ca este o stupizenie totala.laughing

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Deja fac asta... ಠ_ಠ

| Bastet a răspuns:

*serveste pe toata lumea cu pizza cu rahat*

mai vrea careva? am si bananesmug

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

*Face bilute de muci*

| Loome a răspuns:

@kmy22
Bai?
Nu ti-e rusine?
Mucii sunt o minune!
Sunt dati de la dumnezeu!
De ce ii strici?
Mananca`i rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| EllaGirl97 a răspuns:

PS : Chiar este o stupizenie totala si cum zice duhul meu "Zdreantza cel cu ochii de faianta" : Stupizenia sa conduca lumea laughing))))))

| CatelushLoveCatelusha a răspuns:

@Gabrielle, sper ca sampanie de copii ca ma imbat repede laughing.

| CatelushLoveCatelusha a răspuns:

Asta daca-mi dati si mie...

| CatelushLoveCatelusha a răspuns:

Sunt un catelus care iubeeste sampania de copii.Ham, ham!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect!
Sa traiasca amuzamentu cum zici si tu!
*ciocneste paharul cu sampanie cu NuMaJudecatiPentruCaSuntAltfel*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CatelushLoveCatelusha : Da, da sigur asta este... de ...copii da.

*toarna repede sampania intr-o sticla de sampanie de copii*

Acum sa bem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Bate vantul*