| Chuck a întrebat:

La ce categorie se gasesc cele mai proaste intrebari?

Probabil o sa imi raspunda cineva: "Aici nu sunt intrebari proaste. Esti tu prost." Deci, pupincuristii sa se abtina.

16 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Pai daca vrei sa vezi ce minti au unii intra pe blogul nostru al TPU-lui si acolo vei gai cele mai cciudate si iesite din comun intrebariwinking, pe care Raluca le-a descoperit si le-a sters (sub logout scrie blogul nnostru si al vostru acolo dai :*). succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Chuck a intrebat la ce categorie si nu la utilizatori noi veniti pe site care pun intrebari puerile.
Eu de cand sunt pe acest site am observat ca la categorie: Dragoste si sex sunt cele mai multe intrebari prostesti care tot se repeta, de exemplu: "cati cm are penisul meu"..."am facut sex cu o periuta de dinti si ma intreb daca pot sa raman gravida"; si mai sunt foarte multe exemple.

| giovana a răspuns:

La "Dragoste si Sex"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce crezi tu ca ar face exceptie o anume categorie? rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

"pupincuristii" rolling on the floor woow am aflat un termen nou. Cred ca la Dragoste si Sex.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Aici gasesti aproape numai intrebari proaste! Celelalte daca au 2-3 raspunsuri, in timp ce daca scrii "hai la una mica" primesti in primele 10 minute, 20 de raspunsuri! Ce mai conteaza categoria din care fac parte, conteaza categoria de oameni care le pun si cei care le raspund!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnule trebuie sa spun ca la fiecare rubrica am gasit "intrebari proaste"dar din punctul meu de vedere. Tinem cont ca totusi e o comunitate si trebuie sa o acceptam ca atare daca sintem destul de inteligenti. Aviz si celor care vin cu diferite chestii cum ar fi gramatica cu toate ca au inteles esenta intrebarilor...

| kuka a răspuns:

La 'adolescenti'

| Leea1234 a răspuns:

Pupincuristii -multumesc, pe asta n-o stiam!

| Chuck explică:

@cami si andrutza: Ce vreti sa spuneti concret? Ce are gresit termenul?

Daca nu ati inteles, greseala mea. Sa ma exprim mai bine, eu ma refeream la eventualii useri care veneau cu replici de genul sa para interesanti in ochii celorlalti. Poate am gresit cu "pupincuristi" la propriu, dar merge la figurat laughing : "Aici la noi nu exista astfel de intrebari." Si, ma rog. chestii de genul, sa nu mai exemplific.

| mircea a răspuns:

Sa stii ca prostia este mobila, poate circula prin orice categorie. Daca tu nu te prinzi la timp daca o intrebare este proasta si raspunzi, inseamna ca nu e proasta, intrebarea. Cauta si tu... Poate gasesti.

| Chuck explică:

Am dat impresia ca nu am gasit categoria cu pricina dinainte?

Din moment ce ai raspuns, sa inteleg ca nu e proasta intrebarea mea. Mersi.

| Alex >D a răspuns:

Dragoste si sex de departe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nebunule tu din ce categorie faci parte? Ia seama bine la ce spune Mircea! Inteles?

| dyav0litza a răspuns:

Aceasta

Întrebări recente