| Gumiţă a întrebat:

LA ce se foloseste un,, Justin Bieber,,?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

La batutul cuielor.

15 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Daca vrei sa ajungi intr-un loc frumos cam la 2 metri sub pamant intr-o cutie n-ai decat sa-i iei in brate pe JB
ASta e singurul lucru la care e bun

| RockaruL a răspuns:

Când nu ai unde te căka foloseşte un Justin Bieber! Are gura deschisă mereu!
*reclamă mode of*

| Deny1333 a răspuns:

Poţi să sperii lumea cu el. Uneori e recipient pentru gunoi sau şosete murdare. Saaaau... dacă îi va trebui cândva o lădiţă pisicii, ştii ce să faci.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

In caz ca vrei sa faci herpes

| Foxie2 a răspuns:

La răzbunare. Te supără cineva, dai la melodia lui si iti astupi degetele. Nu s-a descoperit tortura mai buna decat asta.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

La sters fundul

| Apache a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

Tu ai avea curaj sa te stergi la cur cu un justin bieber?

| lalalalallll a răspuns (pentru Apache):

Știu, ar ustura prea tare.
@Eminem, când te ștergi la fund cu hârtia Justin Bieber o să ai mâncărimi, te vei irita, și ți se v-a încreți pielea pas cu pas.
E făcută din urzică și prostie.

| Kazumy a răspuns (pentru Apache):

Te-ai irita pe loc

| Karinakari99 a răspuns:

Un "justin bieber"se foloseşte pe post de coş de gunoi.Arunci cele mai gunoaie în el.

| Summer5505 a răspuns:

Pai daca vrei sa te sinucizi si nu ai curaj, asculti o melodie de a lui

| NeverAlone a răspuns:

La schimbarea sexului.

| ɹǝʞoſ a răspuns:

La otita si cosmaruri.

| Rinkirikaki a răspuns:

Ca prostu tau gandeste-te ca in ora colegu meu canta muzca lui justin bieber in ore in face creieri tandaricrying((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se foloseste in locul scaunului electric(mai exact muzica lui) ca de...s-au gandit astia ca scaunelul ala era prea bland