| BiaSiAtat a întrebat:

La T/A este obligatoriu sa ai un nume funny?

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu e obligatoriu, eu nu am un nume "funny" de exemplu.Si te rog nu incepe si tu cu "Ma primiti si pe mine? :X kiss :X" :\

| AlQaeda a răspuns:

Daca numele meu te face sa te arunci pe jos si sa razi ca o salbatica atunci...DA

| Piuliță a răspuns:

Da, e obligatoriu sa ai nume funny ca sa stai aici.

| auroraa a răspuns:

Nu e neaparat, intri cum vrei, adica, nu-i ceva de genu "facecontrol" numai cu nume big grin la mine numele nu e funny insa ma cunosc unii de la t/a si am si funde, si in general, bun venit!

| xDivineAngel a răspuns:

NU POTI INTRA nu din cauza numelui si din cauza ca pui intrebari stupide ca astea pa

| TooSexyForYou a răspuns:

Da si nu

| Chu a răspuns:

Nu are nicio legatura dar totusi daca vrei un nume funny ti-l poti schimba de la editare profil.
Popici :*