| Pajurã a întrebat:

Ladies and gentlemans! Boring Studios prezinta " Nashul " un serial naucitor despre afacerile si crimele anilor `50.
ENJOY!
http://i.imgur.com/4TazT.jpg

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Just another comic rolling eyes

| Pralină a răspuns:

Uuuu pe Maarrtee!*fata de copchil plouat on*

| AudImagini a răspuns:

Do you ever heard about ''Comics'' category?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Vreau si eu in comic pls love struck

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Fain!
Poti sa-mi spui BlackAngel, e mai simplu.
Eu sunt criminalA?

| AlQaeda a răspuns:

Misto laughing il potzii baga si pe AlQaeda?batting eyelashes

| ZoOzOLe a răspuns:

Mdea...eu acum zbor printre ingerasii, hai ma ce-ai avut cu mine de mai omorat din prima?!

| Pajurã explică:

Tot in aceasta seara voi creea ( dupa ideea lu` @ Siret ) " TPU pe MARTE " cu urmatorele personaje : Siret, Nero, Cireasa, SalamDePorcPentruTriviaAmuzament, FuNNkY si AgrafioaraPentruPar. Premierea va fi ori in seara asta ori maine *Lipsa de timp*.