| anonim_4396 a întrebat:

Lasa-ti va rog mult mult de tot like la poza asta! ( ce-i care au Facebook )

http://www.facebook.com/....../photo.php

Va implor! Este foarte important din mai multe motive!

Răspuns Câştigător
| Miky03 a răspuns:

Ti-am dat si comm...sunt mona monalisatongue

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai ales gresit categoria, T/A nu e cutia milei.

| dadasssssssss a răspuns:

Ei hai acum nu te supara...dar TPU nu e site pentru a-ti promova tu pozele...

| Sunnyツ a răspuns:

Ai ales gresit raspunsul la intrebare. Aici nu sunt explicatii SRL!

| Sunnyツ a răspuns:

Nu e poza mea...sad E al unei prietene.si este pentru un concurs. Este prima si ultima data cand mai las chesti de genu pe TPU.dar treaba sta e chair serioasa. Ceva de coperta revistei BravoGirl

| Miky03 a răspuns:

Hai ca iti dautongue

Întrebări recente