| al3xutzu a întrebat:

Le-am spus bunicilor ca sunt ateu.Preotul e pe drum sa ma exorcizeze! Cu ce ripostez? Spatula sau lingura?

Răspuns Câştigător
| epurel a răspuns:

Dacă îi spun bunicii părerile mele legate de religie nu cheamă nici un preot, mă "crapă" pe loc.

10 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Furculita

| Pawesome a răspuns:

Spune-i ca nu tii foame ca nu mai vine preotul.Da alegeti ca masura de preventie masura la cosciug

| Xtadelo a răspuns:

Pixul care scrie, sterge si rescrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemi politia si dai vina pe popa cum ca ar fi un gangster deghizat care doreste sa te rapeasca

| OskarRM a răspuns:

Pune 1.000.000 $ în cutia milei şi sigur te va lăsa în pace.

| AnonimuszWss a răspuns:

Incearca sa faci cu lingura exact asa : http://www.youtube.com/watch?v=WPoJlSpSw8c. Sigur va functiona!

| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu ai cu ce in fata lu popa laughing)

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Cu tigaiawinking

| Chriistos a răspuns:

Pai e simplu, cand vine preotul spune-i ca nu aveti bani si o sa plece.