| Prunela a întrebat:

Linia dintre ura si iubire o definiti prin? O_O

T/A guys

20 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Hormoni.

| Musique a răspuns:

Draci.

| Fragile a răspuns:

Prin mediatoarea unui segment. Da, da, aşa e. smug

| Ţepeşu a răspuns:

O definesc prin orgasm mimat straight face

| MâţulMov a răspuns:

Inselare smug

| Loome a răspuns:

Rasengan.

| Prunela explică (pentru Loome):

Cel mai epic raspunsu? O_O
Sasuke still gay

| Loome a răspuns (pentru Prunela):

Go cry emo sasuke. Băi, cică după WSW4 Arc se termină seria sad

| Prunela explică (pentru Loome):

Noaa...Hinata a bast
Und. fuuuuu ce naiba? Pana nu ma casatoresc nu e voie sa se gate Naruto

Plănuiesc să nu mă casătoresc

| Loome a răspuns (pentru Prunela):

Vroiam să îl văd pe Jiraiya și Minato alive, dar dacă unu e pe fundu' oceanului, altul îi are corpul dar chakra lui e sigilată în Naruto, nu cred că Kabuto are șanse să îi reînvie. Apropo, încă mă gândesc de ce Kakashi nu îi dă kunai-ul ăla lui Naruto. Egoistul dracu!

| Prunela explică (pentru Loome):

Acum am început să mă uit de la început la shippuden
Că nu m-am uitat de la ultimu zece la mate şi mna...era tot varză
Jiraya mort.then totul în ceaţă
Aşa că ai duăn't hăv eni idea wut iu tâkin abăut

| Loome a răspuns (pentru Prunela):

Minato = al patrulea hokage. îl vezi în episodul de joia asta.
Nu vreau să îți stric povestea, dacă te uiți de la început, așa că îți zic doar atât.

| Prunela explică (pentru Loome):

Ah dar il stiu pe Minato... tatal lui Naruto right?

| Loome a răspuns (pentru Prunela):

Da/

| Zendaa a răspuns:

Siret

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Linia mijlocie se poate nota cu l.m. Iată câteva propietăți:
Linia mijlocie este paralelă în triunghi cu a treia latură (mijloacele primelor două formează linia mijlocie), într-un trapez este paralelă cu laturile paralele ale trapezului, iar într-un paralelogram sau caz particular de paralelogram este paralelă cu cele două laturi opuse;
Folosind teorema fundamentală a asemănării sau teorema lui Thales, se poate determina lungimea liniei mijlocii:
în triunghi: l.m. = latura cu care este paralelă / 2
în trapez: l.m. = (b + B) / 2, unde b = baza mică și B = baza mare
în paralelogram: l.m. = a, a este latura cu care este paralelă linia mijlocie.
Dacă prin mijlocul uneia dintre laturile unui triunghi se construiește paralela uneia dintre celelalte două, atunci aceasta trece prin mijlocul celei de-a treia laturi(Teorema reciprocă 1)
Dacă un segment are capetele pe două dintre laturile unui triunghi astfel încât unul să fie mijlocul laturii și are măsura jumătate din măsura celei de-a treia laturi, atunci segmentul este linie mijlocie. (Teorema reciprocă 2).

| Fragile a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Ieheee,amândouă vorbim chineza.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Fragile):

Haha...Ce sa-ti povestesc ne dam si noi mari.

aia e japoneza toata ziua daaatongue laughing
Scuze de partea de mai sus vroiam doar sa te speri ^^

| mpempa a răspuns:

Linia dintre ura si iubire este iertarea, uitarea si acceptare.e doar un pas care mi-e frica sa il fac pentru ca nu cunosc viitorul:0