| Deeu_1723 a întrebat:

LOL, cine credeţi că era Loome?
Un om ANTI-JUSTIN BIEBER?
Se pare că a fost demascată, LOL.
Uitaţi dovada:http://i.imgur.com/WargI.jpg
Loome, de ce ne-ai minţit :|?
P. S Nu e trivia/amuzante :|

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ai dovada ca aiai chiar e Loome?

| Bya132 a răspuns:

Și acum hai să ne dăm cu fundul de pământ.

| Kazimir a răspuns:

@Musique nu te lua de ea ca ea e rockerita... si inca ce rock bun asculta. oricum lume desi nu recunoaste inca mai asculta rahaturi comerciale si sigur acum o sa vina cu o intrebare gen "asa am ascultat in trecut". o mai pupati mult pe lume in cur?

| Musique a răspuns:

Fraţilor,mă intreb?
de unde dracu ştiţi că'i @Looome, v-a comfirmat ea asta şi nu am aflat eu? Ce peşte face lumea dintr-o întrebare pusă de @OoMPaLoOmPa, asa poate şi @NOBODY să zică [,] că tu esti Maica Sfanta Fecioara.Doamne apară-mă să nu mai vad astfel de prostioare. straight face

| Musique a răspuns:

@IloveAmonAmarth,si daca asculta (in trecut) JB ce?
poate inainte sa afle cine`i ala si-a facut fbul`Si vrei sa zici ca tu esti sfanta, tu nu ai ascultat ceva ce acum nu iti mai place.Hai ca acum ati intrecut orice masura, nu am cezut niciodata ca si pe TPU exista atata ura, mai ceva ca in viata oamneni buni.Eu una am venit aici ca sa ma simt bine, nu sa va vad pe uni ca maine imi gasiti nu stiu ce (personal) si il publicati pe motiv ca ascult "Manele" laughing.Ea trebuie sa confirme, nu voi trebuie sa o judecati!
*se mai asteapta la inca un "stupid/nefolositor" din partea ta*

| NOBODY a răspuns:

Da, fraților e Facebooku lu' lume.și?|

| PastilăBă a răspuns:

Asta ehappy
Se mai întamplă!

| DudaYeah a răspuns:

Lol laughing ce mai poti spune?

| Loome a răspuns:

Vizitaţi ultima postare a mea să vedeţi...

| Loome a răspuns:

Thanks all, credeam că sunteţi mai dă gaşcă, dar văd că dacă cineva pune o întrebare în care menţionează justin bibăr, gayul absolut şi lume, mucoasa de pă TPU, imediat se creează o extorsiune la răspunsurile voastre de mă ia mama dracu...

| Insomnii a răspuns:

Asa si care e faza fiecare cu gusturile ei ok?

| dαɴЗ a răspuns:

Leave alone Loome, a ascultat cand era mai mica sunteti tampi la cap? Sa il mai vad pe unu ca mai zice ceva de ea frustrated

| Armyanka a răspuns:

Ήęŕ Màjęśтע:.
Ήęŕ Màjęśтע: dar uite aici
Ήęŕ Màjęśтע: stai
Ήęŕ Màjęśтע: http://www.tpu.ro/......imgur-com/
`ℓσσмє şι мă-тa иaтυяă Loome: da știu
`ℓσσмє şι мă-тa иaтυяă Loome: am rezolvat aia
Ήęŕ Màjęśтע: chiar tu erai?
`ℓσσмє şι мă-тa иaтυяă Loome: da
Ήęŕ Màjęśтע: iti aplce justin?
`ℓσσмє şι мă-тa иaтυяă Loome: acum nu
`ℓσσмє şι мă-тa иaтυяă Loome is typing...
`ℓσσмє şι мă-тa иaтυяă Loome: acu un an, da
Ήęŕ Màjęśтע: aa.Bookmark

| Deeu_1723 explică:

Dragilor,cei care nu credeţi asta, scrieţi la Caută Balici Mihnea.Este facebookul lui Mihnea.La familie va apărea Loome Cris ca soră.
Oameni buni, ea este.NOone,cine e piţipoanca dintre mine şi ea?
De ce nu vreţi să acceptaţi adevărul? De ce?
Pentru că va fost dragă.Şi mie mi-a fost dragă, ne înţelegeam ok, dar nu credeam că ascultă Justin Bieber.

| Deeu_1723 explică:

Haha.Da,fiecare cu gusturile lui.Dar de ce pe LadyJ o lăsaţi baltă, si pe Loome nu?
Pentru că ea este mai importantă.Eu nu am nimic cu ea, dar nu trebuia să mintă că îl urăşte pe Justin Bieber.Trebuia să recunoască.

| Deeu_1723 explică:

Dacă nu îi mai plăcea, ştergea comercianţii ăia de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu care credeam ca-i de treaba sad.