| WhiteWolf7 a întrebat:

LOOOL. Ok, deci dati fullscreen la videoul asta, si priviti in centru de la inceput pana la sfarsit, fara sa va luati ochii di centrul imaginii, dupa ce se termina uitati-va prin camera:http://www.youtube.com/watch?v=l-_NneB5fmY&NR=1Cum e?/Nu-i nici-o tampenie din aia cu scarry face, zombie sau mai stiu eu ce dracu, va dau cuvantul meu, iar daca nu ma credeti, dati la sfarsit direct ca sa va convingeti singuri.super tare, uitati-va si spuneti-mi cum e, eu deja l-am vazut, dar vreau sa impart senzatia cu cati mai multi oameni.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuu, mami mă teleportez.

| KoKo56 a răspuns:

LOOLZ! Parcă eram într-o gaură neagră laughing

| Cezar a răspuns:

Nu e nici o senzaţie aşa de extraordinară. E o iluzie optică.
Caută pe internet. Iluzie optică etc. Şi găseşti mai multe de astea! big grin

| lipitoOarea a răspuns:

WOW!
( o iubesc mult pe mama robotzelului)

| LolNope a răspuns:

De ce camera parca e ciupita?
Dar, ca sa fiu sincera, senzatia de la cocaina e mai buna.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Wow...cool! Un minut vedeam totul...ciudat laughing

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Pff ce am ametit I don't want to see laughing

| WhiteWolf7 explică:

Da, Cezar, stiu, nu era nevoie sa-mi zici, nu am zis ca aar fi ceva nemaintalnit, dar e o senzatie destul de misto.

| Bogdanux a răspuns:

Hello, baieti si fete, de ce sunt intr-o gaura neagra?!

| Shiva a răspuns:

Neah... mai buna iarba oh go on

| P0pCorN a răspuns:

Mdah frate...ce misto e in gaura neagralaughing

| ClownFish a răspuns:

Uuuu,ce senzatie laughing!