| Suck a întrebat:

M-am despartit de iubita mea pentru ca dimineata punea in laptele in castron si abia apoi cerealele, bine ca ma si inselat dar faza cu cerealele m-a enervat rau.

18 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

M-am combinat ieri cu o tipă care zice că s-a despărțit de fostul pentru că nu-i convenea că ea pune laptele și apoi cerealele. Bine, o și avea mică, dar faza cu cerealele a enervat-o rău.

| AirănMeidăn a răspuns:

e naspa cand pui laptele primul ca stau cerealele la suprafata si nu se uda

| Suck explică (pentru AirănMeidăn):

Stiu... nici nu vreau sa o mai vad vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era si mai naspa ca ea sa-ti scuipe tie in cereale.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Da asa imi face... a zis ca pune putina iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nenorocita...o ucidem!

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Acum nu mai ai pe cine sa fi geloasa... poti prifita pe mine de cate ori vrei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Stiu love struck love struck love struck ...Cum as putea profita? thinking

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Poti profita de trupul meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

hee hee ..deja am facut'o cu privirea. laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Vezi sa nu-mi strici inocentalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

rolling on the floor ...no man, keep calm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum o rasturnare de situatie, nu ai zis ca tu esti ala destept, frumos, perfect, zeu, etc...("modest"), cum de te insela? :]]]

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Aia nu e problema... faza cu cerealele ma doare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Las' ca esti băiat mare, le pui singur. :]

| Anonima0000000000 a răspuns:

Off,stiu ii f naspa, ai luat decizia corecta.Lasa treci tu peste.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Lasa, treci tu peste.
sau nu